Uğur Akkuş Kredi Borcu Nedeniyle İcralık Oldu, Ebru Şallı'nın Evine Haciz Geldi İddiası

Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş'un kredi borcu nedeni ile haciz şoku yaşadı. Uğur Akkuş'un borcu nedeniyle gidilen adreste ise Şallı'nın eski eşi Harun Tan çıktı.

Uğur Akkuş Kredi Borcu Nedeniyle İcralık Oldu, Ebru Şallı'nın Evine Haciz Geldi İddiası

Uğur Akkuş ile mutlu bir evliliği olan Ebru Şallı sık sık eşinin kendisine yapmış olduğu jestler ve verdiği pahalı hediyeler ile gündem oluyordu. Küçük oğlu Pars'ı mücadele ettiği lösemi hastalığı nedeni ile kaybetmesinin ardından geçirdiği zor günleri eşinin desteği ile atlatan Şallı bu sefer farklı bir haber ile magazin basınına konu oldu.

İş insanı Uğur Akkuş iddialara göre bir bankadan 30 milyon liralık kredi kullandı. Çekilen kredi borcunun 1 milyon 500 bin liralık bölümünü ödeme konusunda gecikmeye düşen Akkuş hakkında banka icra takibi başlattı.

UĞUR AKKUŞ'UN İŞYERİ KAPALI OLUNCA HACİZ MEMURLARI EBRU ŞALLI'NIN ADRESİNE GİTTİ!

Ödenmeyen kredi borcu nedeni ile banka tarafından Uğur Akkuş hakkında icra işlemi başlatıldı. Akkuş'un işyeri adresine haciz işlemi için bankadaki görevli avukatlar ve polis giderken, işyerinin kapalı olduğu tespit edildi. İşyeri adresinin kapalı olması neden ile Ebru Şallı'nın adresine gitme kararı aldı.

Ünlü mankenin kayıtlarda görülen Beşiktaş'ta ki adresine giden haciz memurlarına kapıyı Ebşu Şallı'nın eski eşi Harun Tan açtı. Haciz memurları tarafından yapılan inceleme sonucunda evin Harun Tan'a ait olduğu, Ebru Şallı'nın adres bilgilerini güncellemediği tespit edildi.

2019 senesinde evlenen Ebru Şallı'nın adresini değiştirmediği kayıtlara geçilirken haciz memurları bu adrestende elleri boş dönmek zorunda kaldı. Hatırlanacağı üzere Ebru Şallı 2020 senesinde küçük oğlu Pars'ı 9 yaşındayken lenfoma nedeni ile kaybetmiş, tüm Türkiye acısını paylaşmıştı.

SONRAKİ HABER