Ümitcan Uygun Bir Başka Kadının Ölümü Nedeniyle Gözaltında! Esra Hankulu Kimdir, Neden Öldü?

Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili hakkında soruşturma kararı olan Ümitcan Uygun'un, Esra Hankulu isimli bir kadının hayatını kaybetmesinde ilgisi olduğu nedeniyle gözaltına alındı.

Ümitcan Uygun Bir Başka Kadının Ölümü Nedeniyle Gözaltında! Esra Hankulu Kimdir, Neden Öldü?

Esra Hankulu isimli bir kadının cansız bedeni bulundu. Kadının ölmeden bir gün önce Aleyna Çakır cinayeti kapsamında hakkında soruşturma olan Ümitcan Uygun'la görüştüğü ortaya çıktı.

ALEYNA ÇAKIR'IN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ HAKKINDA SORUŞTURMA VAR

Aleyna Çakır'ın ölümü ile ilgili hakkında soruşturma olan Ümitcan Uygun'un evinde bir başka kadının cansız bedeni bulundu. Kısa süre önce cezaevinden çıkan Ümitcan Uygun, yeni ölüm haberiyle birlikte gözaltına alındı.

Ankara'da, "Aleyna Çakır" olarak bilinen Sema Esen'in ölümüyle ilgili yürütülen soruşturmanın baş şüphelisi Ümitcan Uygun, önceki gece evinde ölü bulunan Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alındı. Uygun'un, Hankulu'nun ölümünden önceki gece, kadının evinde olduğu iddia edildi. Ankara polisi, önceki gece Mamak ilçesi Akdere Mahallesi'nde ihbar üzerine girdiği evde bir kadın cesediyle karşılaştı.

İnceleme sonucunda ölen kişinin Esra Hankulu olduğu belirlendi. Soruşturmayı derinleştiren polis, tanık ifadelerinden Hankulu'nun en son Ümitcan Uygun ile görüştüğünü belirledi.

Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre,

Hankulu'nun ölümünün ilk belirlemelere göre uyuşturucu kullanımından kaynaklandığı tespit edildi. Ancak ölümü şüpheli görülen Hankulu'nun aynı gece arkadaşlarını arayarak psikolojisinin iyi olmadığını ve babasının mezarına gitmek istediğini söylediği belirtildi. Poliste ifade veren arkadaşlarının, aynı gece Ümitcan Uygun'un da evde bulunduğunu, Uygun'u sabah kendileri uyanmadan Hankulu'nun odasından ayrıldığını söyledi. Ayrıca Hankulu'nun yanında cep telefonu bulunamadığı öğrenildi. Olaydan sonra gözaltına alınan Uygun'un emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

SONRAKİ HABER