Ünal Aysal İcralık Oldu, Les Ottomans Hotel ve Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı Satışa Çıktı!

Bir dönem Galatasaray spor kulübünün başkanlık koltuğunda da oturan ünlü iş adamı Ünal Aysal'ın şirket borçları nedeni ile icralık olduğu iddia edildi.

EMLAK MAGAZİN 12.09.2019 - 20:00 15.07.2021 - 00:13 SERHATMEDYA

Bir dönem Galatasaray spor kulübünün başkanlık koltuğunda da oturan ünlü iş adamı Ünal Aysal'ın şirket borçları nedeni ile icralık olduğu iddia edildi. Ünal Aysal'a ait olan şirket borcu nedeni ile Les Ottomans Hotel olarak hizmet veren Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı icra yolu ile satışa sunuldu.

Ünlü iş adamı Ünal Aysal'ın bir süredir mali sorunlar yaşadığı iddia ediliyordu. Ünal Aysal'ın şirket borçlarını ödeyemediği iddia edilirken Akbank'a olan borçları nedeni ile ünlü iş adamına ait olan bazı taşınmazlar icra kanalı ile satışa çıkarıldı. Les Ottomans Hotel ve Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı Satılıyor! Diken Gazetesi yazarlarından Ali Yılmaz tarafından yapılan habere göre Ünal Aysal'ın şirketine ait olan borçlar nedeni ile hakkında icra işlemi başlatıldı. 200 yıllık tarihi ile Türkiye'nin ve İstanbul'un en değerli yalıları arasında yer alan Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı icra yolu ile satışa çıktı. Söz konusu tarihi yalıda Ünal Aysal, Les Ottomans Hotel markası ile otelcilik hizmeti veriyordu. 

Değeri 440 Milyon Lira Olarak Belirlendi! Ünal Aysal'a ait olan Les Ottomans Hotel İstanbul'un en güzel yalıları arasında gösterilen ve 200 yıllık tarihi ile göz dolduran Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı içerisinde hizmet veriyordu. Aysal'ın Akbank'tan şirketi için almış olduğu kredileri ödeyememesi üzerine yalının icra yolu ile satışa çıktığı ve 440 milyon lira bedel biçildiği öğrenildi.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@