Üniversite Kendi Araçlarını Satıyor! 24 Bin TL, 30 Bin TL ve 60 Bin TL'ye 2. El Fırsatları

Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından yayımlanan bir duyuru ile üniversiteye ait olan 6 farklı binek aracın satışı yapılacağı ilan edildi. Satış fiyatları 24 bin TL'den başlıyor.

Finans 27.07.2021 - 10:17 27.07.2021 - 10:45 Mustafa KARAGÖZ

Kurumların kendi araçlarına dair satış ilanları yayımladığı duyuruları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni gün itibariyle ilan edilen duyuru kapsamında ikinci el satışı yapacağını ilan eden kurumlardan bir tanesi de Karadeniz Teknik Üniversitesi oldu. 

KTÜ'DEN İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞ İLANI

Karadeniz Teknik Üniversite'nin, Resmi İlan Portalı üzerinden ilan edilen araç satış duyurusunda toplam 6 farklı araç bulunuyor. Satışa çıkarılan araçlar arasında 3 adet biek otomobil, 1 adet otobüs, bir adet kamyon bulunuyor. Satışa çıkarılan binek otomobiler 1992 model ile 1995 model olarak duyuruldu. Diğer araçlar ise 1996 model ile 2001 model arasında yer alıyor. 

Fiyat Listesi

Kamudan ikinci el araç almak isteyenler için KTÜ fiyat listesini paylaştı. Fiyat listesi ihaleye katılacak olanlar için muhemmen bedelleri gösteriyor. 

İhale İşlemlerine dair KTÜ yaptığı basın bilgilendirme açıklamasında "Üniversitemiz envanter kayıtlarında bulunan aşağıda nitelikleri belirtilen araçların, 2886 Sayılı  Devlet  İhale  Kanununun 51/k  maddesine göre  pazarlık teklif usulü ile 29.07.2021 günü saat 14.00 de  satılacaktır. İhale  29.07.2021 Perşembe günü saat 14.00’de KTÜ Rektörlüğü İhale Komisyonu toplantı" ifadelerine yer verdi. 

ktü araç

ARAÇ SATIŞLARI İÇİN İHALEYE KATILMAK GEREKİYOR

Yukarıda yer alan araçlardan birini veya birden fazlasını almak isteyenler ihaleye katılacaklar. İhaleye katılmak için ise Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından ilan edilen tarihler arasında başvuruda bulunmak gerekiyor. Başvuru işlemleri doğrudan kuruma yapılır. Şahsen başvuruların yanında posta yolu ile de başvuruda bulunmak mümkün. 

Başvuruda bulunacak olanlar yukarıda tabloda yer alan geçici teminat bedellerini ödeyecekler. Daha sonra başvuru evraklarını derleyecekler. Bu iki aşamayı tamamlayanlar başvurularını KTÜ'ye yapacaklar. 

Başvuru aşamasında en dikkat edilecek husus ise kurumdan ihale şartnamesi almak olacak. İhale şartnamesi Rektörlük İdari ve Mali İşler Daire  Başkanlığından hem görülebilir hemde temin edilebilir. İhale işlemleri 29 Temmuz tarihinde tamamlanacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@