Üniversitelilere Kefilsiz Şartsız Anında 2 Bin TL Kredi Kartı! Kartını Kolayca Al, Harcamaya Hemen Başla

Üniversite öğrenci kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlere özel kampanyalar başladı. Üniversite öğrencilerine kredi kartı kampanyaları detayları!

Finans 25.09.2021 - 05:00 25.09.2021 - 05:00 Gülcan Özer

Üniversite öğrencileri gezmeyi tozmayı sever, o konser senin bu etkinlik benim derken zaman zaman harcamalarını kontrol edemezler. Üzerine bir de okul masrafları eklenince daha üniversite döneminde ayın sonunu getirememe devri başlar. Ne var ki Yapı Kredi Play Kart ile öğrencilik döneminde artan masrafların üstesinden gelmek pekâlâ mümkün.

Yapı Kredi, öğrencilere özel hazırladığı 2.000 TL limitli kredi kartı ile gençlerin gönlünü bir kez daha fethediyor. Yapı Kredi Play Kart, öğrencilere özel tasarlandığı için onların ihtiyacı olabilecek her türlü özelliğe sahip. Nakit çekimden taksitli alışverişe, harcamalardan kazanılacak puanlardan bu puanları yeni alışverişlerde kullanmaya kadar aradığınız her özellik Yapı Kredi Play Kart’ta var.

Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Bulunduğunuz yerden hiç kalkmadan sadece cep telefonunuzla başvuru yapmak mı istiyorsunuz? O zaman bu iş oldukça basit. Hemen telefonunuzun mesaj menüsüne girin ve PLAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numaranızı yazın ve 4421’e gönderin. Eğer hâlihazırda zaten bir Yapı Kredi kartınız varsa daha avantajlı özellikler için Play Kart’a geçebilirsiniz.

Şubeden başvuru yapmak için öğrenci belgeniz ve T.C kimlik kartı ya da muadili bir belge ile en yakınınızdaki Yapı Kredisi şubesine uğrayın. Yapı Kredi öğrenci kredi kartı başvurusu sonrasında 2.000 TL limitli öğrenci kartınız dilediğiniz adrese gelsin. Siz de eğlencenin ve avantajlı alışverişin tadını doya doya çıkarın.

Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı Avantajları

Yapı Kredi öğrenci kredi kartının avantajları için hazırlamış olduğumuz listeye mutlaka göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Yapı Kredi Play Kart’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasından bazı kesitler; Öğrenci belgesi ile yapacağınız başvuruyla beraber alacağınız kredi kartına yıllık aidat ya da kart ücreti ödemezsiniz. Her ay 100 TL’ye kadar çekeceğiniz nakit avanslar için 2 gün içerisinde ödeme yapmak kaydıyla ek bir ücret ödemezsiniz.

Yüz binlerce Yapı Kredi üye işyerinden ve anlaşmalı alışveriş sitelerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Müzik, konser, sinema, tiyatro, dans ve benzeri etkinliklerde ekstra puan ve ücretsiz bilet avantajı elde edebilirsiniz. Her ay öğrencilere özel hazırlanan kampanyalar sayesinde ek puan, ekstra taksit ya da özel indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz.

yapı-kredi-öğrenci-kredi-kartı

Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı Avantajları

Yapı Kredi öğrenci kredi kartının avantajları için hazırlamış olduğumuz listeye mutlaka göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Yapı Kredi Play Kart’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasından bazı kesitler;

  • Öğrenci belgesi ile yapacağınız başvuruyla beraber alacağınız kredi kartına yıllık aidat ya da kart ücreti ödemezsiniz.
  • Her ay 100 TL’ye kadar çekeceğiniz nakit avanslar için 2 gün içerisinde ödeme yapmak kaydıyla ek bir ücret ödemezsiniz.
  • Yüz binlerce Yapı Kredi üye işyerinden ve anlaşmalı alışveriş sitelerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Müzik, konser, sinema, tiyatro, dans ve benzeri etkinliklerde ekstra puan ve ücretsiz bilet avantajı elde edebilirsiniz.
  • Her ay öğrencilere özel hazırlanan kampanyalar sayesinde ek puan, ekstra taksit ya da özel indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@