Üniversitelilere Özel 2.500 TL Kredi Kartı! Kefil Yok, Teminat Yok, Başvuran Alıyor

Üniversitelerin yeniden açılmasıyla beraber gençler yarıda kalan heyecanlarını yeniden yaşama fırsatı buldu. Üniversite öğrencilerine özel kredi kartı!

Finans 24.09.2021 - 10:40 24.09.2021 - 10:41 Gülcan Özer

Okulların açılmasıyla beraber artan heyecanla birlikte masraflar da bir nebze olsun arttı. Bu masrafları karşılamaksa Bonus Genç Kart’a kaldı.

Garanti BBVA tarafından gençlere özel tasarlanan Bonus Genç, muazzam özellikler taşıyor. Bir üniversite öğrencisinin ihtiyacı olabilecek her şey Bonus Genç’te mevcut. Taksitli alışverişten nakit avansa, ödeme ertelemeden bol bol puan kazanmaya kadar aradığınız her şey bu kartta.

Üniversitelilere 2.500 TL Kredi Kartı Başvurusu

2.500 TL limitli öğrenci kredi kartı başvurusu yapmak için ilk şart 18-25 yaş aralığında olmak. Öğrenci belgenizle birlikte Garanti BBVA şubelerinden yapacağınız başvurularla birlikte kartınızı özel bir şart, teminat ya da kefil olmadan hemen alabilir, kartınız elinize ulaşmadan size ulaşan kart bilgileriyle internetten alışveriş yapmaya anında başlayabilirsiniz.

Başvuru için Garanti BBVA internet sitesini ya da Garanti Mobil bankacılık uygulamasını da kullanmanız mümkün. Kartınız en geç 2 hafta içerisinde başvuruda belirttiğiniz adrese ulaştırılmış olacak, size de bu kartın ayrıcalıklarla dolu özelliklerini keyifle kullanmak kalacak.

garanti kredi kartı

Bonus Genç Kart Özellikleri Nelerdir?

Avantajlı Bonus Genç kartta neler var neler. STEAM ile oyun keyfini doyasıya mı yaşamak istiyorsunuz, kartınızla satın alacağınız oyunlarda ekstra puan kazanabilecek ve bu puanları dilediğiniz gibi harcayabileceksiniz. Bitmedi, internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde Bonus Genç kart ile taksitli alışverişin tadına varabilir, ekstre erteleme sayesinde kredi kartı ekstrenizi ileriki tarihlerde ödeyebilirsiniz.

Tüm bunları yaparken yararlanacağınız Bonus Genç kart için 1 kuruş aidat da ödemeyeceksiniz. Kredi kartınızı aldıktan sonra kartın kendisi gibi avantajlarla dolu BonusFlaş’ı indirmeyi sakın unutmayın. Burada yer alan gençlere özel kampanyalara katılarak ayda 125 TL’ye kadar Bonus puan kazanabilirsiniz.

Ne kadar takipçi olursanız kazanacağınız Bonus puanlar da o kadar artacaktır. Bonus Genç kartınızla marketlerde, mağazalarda, online alışveriş sitelerinde ve diğer kredi kartı ile harcama imkânı sunan platformlarda harcadıkça Bonus puan kazanabilirsiniz. Tüm bunlar ve çok daha fazlası için hemen Bonus Genç kart başvurunuzu yapın, hayatınızın belki de en özel yıllarını daha büyük keyifle yaşayın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@