Ünlü Analist Son Dakika Diyerek Uyardı: Dogecoin Ve SHIB İçin Ayı Tuzağı Var!

Kripto para analistleri Dogecoin ve SHIB için ayı tuzağı uyarısı yaptılar. Kripto para piyasalarında neler oluyor? Analistlerin son yorumları neler? 

Finans 03.10.2021 - 04:00 03.10.2021 - 04:00 Engin Uzunoğlu

Kripto para piyasalarında son dönemlerde ilgi çeken iki altcoin bulunuyor. Elon Musk'ın açık desteğini alan Dogecoin ve SHIB dikkat çeken para birimleri unvanlarını koruyorlar. Peki Dogecoin ve SHIB için analist yorumları neler? Bu kripto paralar için fiyat beklentileri neler? 

DOGECOİN TEKNİK YORUMU

Tecrübeli kripto para analisti Jonathan Morgan Dogecoin için bir ayı tuzağı kurulduğunu söyleyerek, “Dogecoin için bir ayı tuzağının tetiklenebileceğini görüyoruz. SHIB de ise enteresan gelişmeler oluyor. Son 3 gün içerisinde yüzde 10'un üzerinde değer kazandı. Bu gelişmelere dikkat etmekte fayda var.” dedi.

DOGECOİN DİP FİYATINI KORUMALI

Jonathan Morgan açıklamasının devamında ise sözlerini şöyle sürdürdü:

“Dogecoin son dip fiyatını korumalıdır. Tenkan-Sen'in üzerinde net bir kapanış izlenirse Dogecoin çok hızlı bir şekilde 0,25 dolar seviyesine yükselir. Dogecoin ayı piyasasına kaymaya başladı. Ancak yine bir başka ihtimal her zaman vardır. Dogecoin Tenkan – Sen'in üzerinde kapanmazsa hızlı bir düşüş meydana gelebilir.” 

SHIB YÜZDE 10 YÜKSELDİ

SHIB için de beklentilerini açıklayan Jonathan Morgan, “SHİB son birkaç gün içinde konsolidasyonunu oldukça geniş bir bant aralığına yaydı. Yüzde 10'luk bir yükseliş meydana geldi. Boğalar bu direnç seviyesini henüz geçemediler. Bu da bir geri çekilmeye yol açabiliyor. Yatırımcılar SHIB için fiyat yükselişi bekleyebilirler ancak olumsuz senaryo da çok uzak değil.” ifadelerini kullandı. 

DOGECOİN İÇİN KRİTİK HAFTA

Dogecoin son dönemlerde inişli ve çıkışlı bir grafik göstermeye devam ediyor. Eski popülerliğini arayan Dogecoin halen daha yatırımcıların ilgi odağında yer alıyor. En çok işlem gören kripto paralar arasında yer alan Dogecoin şu anda 0,22 dolar seviyesinde işlem görüyor. Gelecek hafta Dogecoin'in biraz daha geniş bir bant aralığında hareket edeceği tahmin ediliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@