Ünlü Fransız DJ David Guetta Miami'deki Evini Bitcoin ve Ethereum İle 14 Milyon Dolara Satışa Çıkardı!

Son günlerin en çok konuşulanları arasında yer alan kripto para birimleri ile emlak satışları da hız kazandı. Geride bıraktığımız günlerde kripto para birimleri ile yapılan en yüksek değerli emlak satışı gerçekleşirken şimdi de dünyaca ünlü Fransız DJ Gueatte Miami'de bulunan süper lüks evini Bitcoin ve Ethereum ile de ödeme kabul edebileceğini açıklayarak sattı.

EMLAK MAGAZİN 12.06.2021 - 11:25 12.06.2021 - 11:25

Yaşamış olduğu hızlı iniş çıkışlarla finans gündemini meşgul etmeye devam eden kripto paralar için yeni gelişmeler bir bir açıklanıyor. El Salvador hükümeti tarafından bitcoin'in resmi ödeme aracı olarak kabul edilmesi sonrasında ise Çin ve ABD' den gelen olumsuz açıklamalar ile dalganan kripto paralarda en yüksek emlak satışı haber ile güven oluşmuştu. 

Benzer bir emlak haber satış haberi de dünyaca ünlü Fransız DJ David Guetta tarafından verildi. DJ David Guetta sahibi olduğu 14 milyon dolarlık evini satışa çıkardığını duyururken, Miami'de yer alan evin satışı için ödeme yapacak olan kişilere Bitcoin ve Ethereum seçeneği de sundu. 

14 MİLYON DOLARLIK MALİKANE SATIŞI İÇİN İSTEYENLER BİTCOİN VE ETHEREUM OLARAK ÖDEME YAPABİLECEK! 

DJ David Guetta tarafından 2018 senesinde 9.5 milyon dolar ödeme yapılarak satın alınan lüks evin bir önceki sahibi Amerikalı emlak milyarderi Reachard LeFrak'tı. Guetta 2018 senesinde 9.5 milyon dolar ödeyerek aldığı evi 3 sene sonra 14 milyon dolara satışa çıkarırken bitcoin ile ödeme yapmak isteyen kişilerin yaklaşık 378 BTC ödemesi yeterli olacak. 

Toplamda 40 kattan oluşan son derece lüks bir rezidans projesi içerisinde yer alan evin kendisine ait bir bahçesi ve havuzu dahi bulunurken toplam 3 banyosu ve 3 yatak odası ile okyanus manzarası ile rüya ev olarak tanımlanıyor. Hatırlanacağı üzere daha öncede Nick Candy Londra'nın en pahalı taşınmazı olarak gösterilen evini 243 milyon dolara bitcoin ile satışa çıkarmıştı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@