>

Ünlü İş Adamı Ev Satın Almak İçin Kibariye Ve Eşine 4,5 Milyon TL Ödediğini Ama Dolandırıldığını İddia Etti

Ünlü iş adamı Sebahattin Girgin şok bir iddiada bulundu. Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık'ın kendisine 4,5 Milyon TL'ye ev sattıklarını söyledi. Tapusunu alamadığını ifade eden Sebahattin Girgin evin sonradan başkasına satıldığını iddia etti.

Ünlü İş Adamı Ev Satın Almak İçin Kibariye Ve Eşine 4,5 Milyon TL Ödediğini Ama Dolandırıldığını İddia Etti

İş adamı Sebahattin Girgin tarafından ortaya atılan iddia gündeme bomba gibi girdi. 2019 yılında Kibariye'nin Yalıkavak'taki evini 4,5 Milyon TL ödeyerek satın aldığını söyleyen Sebahattin Girgin o tarihte eve yerleştiğini söyledi. Hacizli olduğu için evin tapusunu 2 yıldır alamadığını belirten Sebahattin Girgin, Kibariye ile eşi Ali Küçükbalçık'ın evi iki farklı kişiye kiraladıklarını ve kısa bir süre önce de başka bir kişiye aynı evi sattıklarını iddia etti.

ÖDEME YAPIP EVİ ALAMADIĞINI İDDİA ETTİ

Ünlü şarkıcı Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık tarafından dolandırıldığını iddia eden Sebahattin Girgin, “Ben söz konusu olan bu evi 2 yıl önce Kibariye Hanım'dan 4,5 Milyon TL karşılığında satın aldım. Hatta bu evin satış işlemleri hakkında Ataşehir'de bulunan evlerinde görüşme yaptık. O görüşmede 2,3 Milyon TL banka borcu olduğunu söylediler bana. Ben o borcu kapatıp onlara 2,2 Milyon TL de ödemek üzere anlaştık.” dedi.

SATIŞ VEKALETİ VE NOTER İMZASI ELİMDE

Noter üzerinden sözleşme yaptıklarını söyleyen Sebahattin Girgin, “Yaptığımız sözleşmeyi noter kendi el yazısı ile yazdı. Kibariye Hanım da o sözleşmeye imza attı. Ben bu sözleşmenin ardından yapmam gereken tüm ödemeleri yaptım. Satış vekaleti ile noterin imzası benim elimde. Ali Bey'in de “Himbir alacağım kalmamıştır.” şeklinde imzaladığı belge de bende mevcut. Ancak bu parasını ödeyip satın aldığım evi iki farklı kişiye kiralamışlar. Adamlar evime girip 120 bin TL'lik zarar verdiler. Bunun üzerine beni bir de şikayet ettiler. Benimle yaptığı görüşmelerde bana “can kardeşim” diyen Kibariye Hanım beni tanımadığını ve benim evini gasp etmiş bir emlakçı olduğum şeklinde ifade verdi.” ifadelerini kullandı.

ÖLÜMLE TEHDİT ETTİLER İDDİASI

Parasıyla ev değil dert satın aldığını söyleyen Sebahattin Girgin, “Kiralama skandalından sonra gidip evi Ahmet Serin isimli birisine daha sattılar. Ali Küçükbalçık ile evi satın alan Ahmet Serin beni ölümle tedit ettiler. Onlar hakkımda şikayetçi oldum.” şeklinde konuştu.