Ünlü Komedyen Paylaştı: Miami'deki Evler Ümraniye'den Ucuz!

Ünlü komedyen Kaan Sekban sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Miami'deki müstakil evler ile Ümraniye'deki 3+1 evleri karşılaştırdı. Sekban, Miami'deki evlerin daha ucuz olduğunu belirtti.

Emlak Magazin 12.04.2022 - 10:14 12.04.2022 - 10:14 Büşra Uluşen

Türkiye'de yükselen ev fiyatları artık yurtdışında hayali kurulan evlere yaklaştı. Birçok kişi Amerika ya da Avrupa ülkelerinde yaşamanın hayalini kurarken, Komedyen Kaan Sekban'ın yaptığı paylaşım bunun o kadar da zor olmadığını gösterdi. 

Sosyal medya hesabından genellikle eğlenceli paylaşımlar yapan Kaan Sekban, bu kez toplumun kanayan yarasına esprili bir dille yaklaştı. Miami'de yer alan bir evin fotoğrafını paylaşarak, Ümraniye'deki evlerden daha güzel ve daha ucuz olduğunu söyledi. 

MİAMİ ÜMRANİYE'DEN UCUZ

Komedyen Kaan Sekban söz konusu paylaşımında, Miami'de yer alan müstakil bir evin fotoğrafını paylaşarak 170 metrekare, 3 odalı, 3 banyolu, bahçeli evin fiyatının 400 bin dolar olduğunu, şu anki kura göre bunun 6 milyon lira yaptığını ve bu fiyata Ümraniye'de 3+1 bir daire alınabileceğini söyledi. 

Konuya esprili bir dille yaklaşan Sekban, kura rağmen Miami Ümraniye'den daha ucuz dedi. Daha sonra ise yanlış anlaşılmalara mahal vermemek amacıyla Miami'de evlerin daha pahalı olduğunu, Ümraniye'de daha uygun fiyatlı evler bulunduğunu ancak burada dikkat edilmesi istediği konunun farklı olduğunu belirtti. 

Kaan Sekban paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

'' Şu ev Miami'de 170 m2 3 odalı 3 banyolu, bahçeli, merkezi sayılabilecek konumda ve fiyatı 400 bin USD. Geçen yaz ki kurla 2.5 milyon lira, mevcut kura göre yaklaşık 6 milyon lira. Ümraniye'de 2+1, 3+1 bir daire anca alabilirsiniz. Kura rağmen Miami Ümraniye'den daha ucuz ''

kaan sekban miami

Kaan Sekban'ın bu paylaşımı takipçilerinden yoğun ilgi görürken 50 binden fazla beğeni aldı. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@