Ünlü Kripto Para Analisti Bitcoin için Haftanın Fiyat Tahminlerini Yaparak İki Kritik Seviyeye Dikkat Çekti!

Ünlü kripto para analisti Akash Girimath bu haftanın tahminlerini açıkladı. Bitcoin, Ethereum ve Ripple kaç dolar olacak, hangi seviyeler görülecek? 

Finans 16.11.2021 - 04:09 16.11.2021 - 04:09 Engin Uzunoğlu

Kripto para piyasalarında bu hafta görülecek seviyeler büyük bir merak konusu olmaya devam ediyor. Ünlü kripto para analistleri bu haftanın fiyat tahminlerini açıklamaya başladılar. Tahminleri ile ciddi oranda isabet oranı yakalayan kripto para analisti Akash Girimath bu hafta görülmesi muhtemel seviyeleri açıkladı. 

BİTCOİN İÇİN 80 BİN DOLAR TAHMİNİ

Bitcoin için yükseliş beklentisi içerisinde olan analist Akash Girimath, “Son dönemlerdeki yükseliş trendi Bitcoin'e yükseliş momentumunda büyük bir destek veriyor. Bitcoin için iyimser olsak da önemli ve kritik seviyeler de var. Yükseliş trendi devam edecekse, daha ilerisi için hazırlık yapılacaksa 69.190 Dolaar seviyesinin üzerinde en azından bir gün kalabilen bir Bitcoin görmeliyiz.  Bu gerçekleşirse Bitcoin çok daha yüksek seviyeler için hazırlanıyor diyebiliriz. Bundan sonra da hedef 77.525 Dolar olacak. Bu boğa koşusu 80 Bin Dolar seviyesine kadar da ulaşabilir.” dedi. 

BİTCOİN'İN DÜŞÜŞ SENARYOSU

Bitcoin'in bu hafta düşüş eğilimi göstermesi durumunda olabilecekleri de açıklayan Akash Girimath, “Bitcoin için düşük de görsem bir gerileme senaryosu var. Eğer Bitcoin bu hafta içerisinde 60.018 Dolar seviyesinin altına düşerse ve burada da 1 gün kalırsa daha önce açıkladığım yükseliş senaryom tamamen devre dışı kalır. O zaman da Bitcoin'in 56.004 Dolar seviyesine kadar düşmüş bir şekilde görebiliriz.” ifadelerini kullandı. 

Ripple için fiyat analizini yapan Akash Girimath, “Ripple için son dönemlerin en kritik haftasını yaşayacağız. 1,54 dolarlık direnç seviyesi yeniden test edilecek. 14 Nisan'da görülen 1,97 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesi için boğa koşusu gerçekleşecek. Bu boğa koşusu gerçekleşir ve bir gün de o seviye üzerinde tutunulursa Ripple 3.317 Dolar seviyesini test etmek için hareket edecek.” şeklinde konuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@