Ünlü Kripto Para Analisti Kasım Ayında Füze Gibi Fırlayacak Altcoinleri Açıkladı!

Kripto para analistli Ben Armstrong, Kasım ayında patlama yapmaya hazırlanan altcoinleri açıkladı. İşte ünlü analistin Kasım ayı için kripto para tahminleri...

Finans 04.11.2021 - 02:29 04.11.2021 - 02:29 Engin Uzunoğlu

Kripto para piyasalarında yükseliş trendi devam ediyor. En çok işlem gören ilk 120 kripto para birimi de son 24 saat içerisinde değer kazandı. Kasım ayında yatırımcısının yüzünü güldürerek işlemlere devam eden kripto paralar arasında sıyrılacak altcoinler merak konusu oldu. Ünlü kripto para analisti Ben Armstrong, Kasım ayında patlama yapmasını beklediği altcoinleri açıkladı. 

DOLANA İÇİN 1.000 DOLAR HAYAL DEĞİL

Ünlü analist Ben Armstrong yaptığı değerlendirmesinde, “Solana, Kasım ayı için yüksek potansiyeli olan altcoin olarak dikkat çekiyor. Solano NFT'leri yaniyor ve DeFi adımlarını atmak için hazır bekliyor. Eğer Solana sahibiyseniz çok kazançlı bir ay sizi bekliyor. Solana bu ay içerisinde 500 dolar seviyesine yükselecektir. Eğer daha fazla ETF açılırsa 1.000 Dolar hiç de hayal değil.” dedi.

ILLUVİUM AYIN LİDERİ OLABİLİR

Analist Ben Armstrong dikkat çektiği Illuvium için ise, “Ethereum tabanlı bir Blockchain oyunu olan Illuvium bu ayın lideri olabilir. Bu altcoin iki kat değer kazanabilir. 55 dolar seviyesinden 1.200 dolar noktasına ulaşan inanılmaz bir hareket görüyorum. Kasım ayında en çok merak ettiğim fiyatlama bu kripto para birimi olacak.” ifadelerini kullandı. 

SECRET NETWORK TÜM ZAMANLARIN EN YÜKSEK SEVİYESİNE SIÇRAYABİLİR

Ayın en ilginç altcoinlerinden birisi de Secret Network olacak diyen Ben Armstrong, “Gelecek yıllarda gizlilik blokajları daha çok ön plana çıkacak. Bunlar DeFi'nin bel kemiği olacaklar. Secret Network gibi projeler paranız üzerinde merkezi güçlere karşı varlığınızı koruyacaktır. Secret Network geçen ay Supernova yükseltmesi ile büyük destek aldı. Bunun fiyatlamaya yansımalarını görebileceğiz. Son bir kaç ayda yüzde 536 değer kazanan bir altcoin projesi bu. Secret Network tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 30 dolar üzerine sıçrayabilir.” şeklinde konuştu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@