Ünlü Kripto Para Analistinden Ethereum Yorumu: 2022 Yılı için Büyük İndirim ve Fırsatlar Var!

Kripto para piyasasında dalgalanma süreci devam ediyor. Ünlü kripto para analistinden 2022 yılı için 'uygun fiyatlı altcoin' uyarısı geldi.

Finans 21.12.2021 - 11:22 21.12.2021 - 11:22 Elif İşçi

Kripto para piyasaları kafa karıştırmaya devam ediyor. Bunun üzerine uzman analistler tarafından çeşitli yorumlar yapılmaya devam ediyor. Yeni kripto para piyasaları düzeni sonrasında Fidelity kripto piyasalar stratejisti Ethereum hakkında yorum yaptı.

Kripto para piyasasında lider kripto para Bitcoin’den sonra gelen ve piyasalara hakimiyeti ile bilinen Ethereum’un Bitcoin’e göre çok daha avantajlı olduğunun bir kez daha altı çizildi.

ETHEREUM GERÇEKTEN SÖYLENDİĞİ KADAR UCUZ MU?

Fidelity stratejisti olarak görev yapan Jurrien Timmer, altcoin olarak ifade edilen Ethereum hakkında yorumlarda bulundu. Bitcoin ile yaptığı kıyaslama sonrasında fiyatın son derece ucuz olduğunun altını çizdi. Bir ağ içerisinde kullanıcı sayısı artmaya başladıkça belirlenen ağın değeri de yükselmeye devam ediyor.

Ünlü kripto para analisti Bitcoin fiyatlarını da değerlendirmeyi ihmal etmedi. Bu süreçte yaşanan dalgalanma süreci ve bununla birlikte ortaya çıkan sert düşüşün Bitcoin fiyatlarını uzun vadede etkilemeyeceğini düşünüyor. Bitcoin’in kullanıcı sayısına bakıldığı zaman Ethereum’un da yeni ve etkili bir alternatif olabileceği belirtildi.

Ethereum ağının bu süreçte hızlı ve etkili bir şekilde büyüdüğü göz önünde bulundurulduğu zaman ilerleyen günlerde fiyat değerine de yansıyacağını düşünen analist, yeni yatırımcılar için Ethereum’u önermeye devam ediyor.

ETHEREUM 2022 YILINDA UCUZLAYACAK MI?

Ünlü Kripto Para Analistinden Ethereum Yorumu- 2022 Yılı için Büyük İndirim ve Fırsatlar Var!2

Kripto para piyasasının 2022 yılında nasıl bir yol izleyeceği tüm yatırımcıları tarafından merak ediliyor. Ünlü analist fiyatlarda dalgalanmaların devam edeceğini ifade ediyor. Bu süreç içerisinde Ethereum altcoini için de bir düşüşün yaşanması mümkün ancak ilerleyen dönemlerde uzun vadeli düşünüldüğü zaman Ethereum ağının kullanıcı sayısının artması ile birlikte giderek büyüyeceği ve Bitcoin’e daha büyük bir rakip olacaği düşünülüyor.

Yazımızda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlar kişisel araştırmalar sonucunda yönlendirilmelidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@