Ünlü Milyarderden Süper Döngü İddiası İle 2 Ay Sonrası İçin Bitcoin Tahmini

Uzun bir aradan sonra yeniden 50 bin doları aşan Bitcoin yüzde 70 değer artışıyla yatırımcısını sevindirirken yeni bitcoin tahmini ünlü milyarder Zhu'dan geldi!

Ünlü Milyarderden Süper Döngü İddiası İle 2 Ay Sonrası İçin Bitcoin Tahmini

Bir süredir yaşadığı değer kaybı ile yatırımcısını üzen ve paniğe sevk eden Bitcoin fiyatları yeniden yükselişe geçti. Yüzde 70 oranında değer artışı ile bir anda tüm bakışları üzerinde toplamayı başaran Bitcoin için bir tahminde dünyaca ünlü milyarder yatırımcı CEO Zhu tarafından yapıldı.

Three Arrows Capital kurucu ortağı ve CEO’su Su Zhu tarafından yapılan değerlendirmede hem bitcoin için değerlendirmelere yer verildi hem de yeni fiyat tahmini için yeni rakam geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Su Zhu tarafından atılan tweet kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

SU ZHU BİTCOİN TAHMİNİ KAÇ DOLAR, BİTCOİN YÜKSELMEYE DEVAM EDER Mİ?

Sosyal medya paylaşımları yatırımcılar tarafından yakından takip edilen ve ilgi gören Three Arrows Capital kurucu ortağı ve CEO’su Su Zhu resmi twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamasında “Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerinde “süper döngü” yapmak istiyormuş gibi görünüyor” paylaşımında bulundu.

İkinci tweetinde ise Zhu sadece “BTC ve “88888” ibarelerine yer verdi. Boğaların sürücü koltuğuna geri döndüğü belirtilen kripto para piyasasında yükseliş dikkat çekerken bitcoin bugün itibari ile eski günlere dönüş sinyali vererek 50 bin dolar sınırını geçmeyi başardı.

zhu bitcoin tahmini

Zhu daha öncede yapmış olduğu çılgın fiyat tahminleri ile adından söz ettirmiş, uzun vadede altının pazar payını parçalamayı başarabilirse gelecekte 2.5 milyon dolar seviyesinin bile görülebileceğini söyledi.