Ünlü Oyuncu Burcu Biricik'ten Büyük Yatırım! Eşi İle Otel Açacak

Oyuncu Burcu Biricik, reklamcı eşi Emre Yetkin ile yatırımlarını otelden yana kullanmayı seçti. Ünlü oyuncu Ayvalık'ta butik otel açacak.

Ünlü Oyuncu Burcu Biricik'ten Büyük Yatırım! Eşi İle Otel Açacak

Camdaki Kız dizisiyle ününe ün katan güzel oyuncu Burcu Biricik, geçtiğimiz yıllarda Emre Yetkin ile dünyaevine girmişti. Evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftten bomba haber geldi.

BURCU BİRİCİK BUTİK OTEL AÇIYOR

Burcu Biricik ve eşi Emre Yetkin'in butik bir otel açmaya hazırlandıkları öğrenildi. Edinilen bilgilere göre, son dönemde rol aldığı Camdaki Kız dizisinden olumlu geri dönüşler alan Burcu Biricik ve reklamcı eşi Emre Yetkin, Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde butik otel açmak için kolları sıvadı.

Ünlü çiftin butik otellerinin henüz yapım aşamasında olduğu ve yaz sezonuna kadar tamamlanarak müşterilerine kapılarını açmayı hedefledikleri öğrenildi.

burcu biricik otel açacak

Çift, sahibi oldukları butik otelin bir odasını kendilerine ayırarak hem otelin işlerini buradan yürütecek hem de yaz tatillerinin büyük bir bölümünü burada geçirecekler.

Öte yandan Burcu Biricik ve reklamcı eşi Emre Yetkin'in butik otelin yapımı sırasında taş eve giderek çalışmaları yakından takip ettikleri ve yaza yetiştirme telaşında oldukları öğrenildi.

SONRAKİ HABER