Ünlü Oyuncu Pınar Aydın Emlakçı Oldu!

Bir dönemin reyting yıldızı yarışması Akademi Türkiye ile ünlenen Pınar Aydın oyunculuk kariyerine ara vererek emlakçılık yapmaya başladı.

EMLAK MAGAZİN 25.02.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:17 SERHATMEDYA

Bir dönemin reyting yıldızı yarışması Akademi Türkiye ile ünlenen Pınar Aydın oyunculuk kariyerine ara vererek emlakçılık yapmaya başladı.

Beren Saat'in de adını ilk duyurduğu yarışma olan Akademi Türkiye yarışmasına katılan ve bu yarışmayı 3. olarak tamamlayan Pınar Aydın oyunculuk kariyerine ara verdi. Genç oyuncu adayı yarışmanın ardından pek çok sevilen dizide ekran karşısına geçerken evlendikten sonra oyunculuk kariyerine ara vererek emlakçılık yapmaya başladı. Giresun'da Kiralık Bungalow Ev Hizmeti Vermeye Başladı! Emlakçılık yapmaya başlayan Aydın'ın Giresun'da bungalow evler kiralamaya başardı. Akademi Türkiye yarışmasında 3. olduktan sonra Savcının Karısı, Arka Sokaklar, Akasya Durağı, O Hayat Benim gibi dizilerle ekranlarda olmaya devam eden Aydın 2011 yılında Dur Dedim isimli bir yarışma albümde çıkarmıştı. 2015 yılında Giresunspor'un eski kalecisi olan Harun Ovalıoğlu ile evlenen Pınar Aydın internet üzerinden bungalow evler kiralamaya başlayarak emlakçılığa adım attı. Ailesi ile yılın büyük bir bölümünü Giresun'da geçiren Aydın 'doğayla baş başa kalmak isteyenler için güzel bir adres' sloganı ile internetten emlakçılık yapmaya başladı. Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@