Ünlü Oyuncunun Evi Yıkıldı, Kardeşi Ölümden Döndü!

Beşiktaş'ta yapılan inşaat bitişik binada betonun çökmesine neden oldu. Yan binada oturan ünlü oyuncunun evinin duvarı çöktü, kardeşi göçük altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Emlak Magazin 26.07.2018 - 09:11 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Beşiktaş'ta yapılan inşaat bitişik binada betonun çökmesine neden oldu. Yan binada oturan ünlü oyuncunun evinin duvarı çöktü, kardeşi göçük altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Olay geride bıraktığımız Perşembe günü meydana geldi. Beşiktaş Türkali Mahallesinde oturan ünlü oyuncu Gülden Dudarık'ın da evde bulunduğu esnada aniden evinin duvarı çöktü. O esnada çöken duvar ile aynı odada bulunan kardeşi ise yıkılan duvarın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Olayın yan tarafta inşaatı devam eden binaya beton dökme çalışmaları esnasında meydana geldiği anlaşılırken, Gülden Dudarık'ın duvarının çökmesi ile dökülen betonun bir bölümünün odaya dolduğu görüldü. Olaydan sonra büyük üzüntü ve korku yaşadığı görülen Dudarık'ın özellikle de kardeşinin ölüm tehlikesi atlatması nedeni ile çok korktuğu açıklandı. Polis ve Belediye Ekipleri Olay Yerine Geldi Duvarın çökmesinin ardından hemen yaşadığı şoku atlatır atlatmaz hemen polis ve belediye görevlilerine haber veren Gülden Dudarık yan binanın inşaatını yürüten firmanın odayı temizleyerek yıkılan binayı da onardıklarını söyledi. Dudarık yapmış olduğu açıklamasında "Yan tarafta bir inşaat var, gerekli önlemler alınmıyor. Duvara çimento boşaltırken önlem almadıkları için duvar taşımıyor ve duvar ile çimento olduğu gibi odanın içerisine yığılıyor. O sırada kardeşim tam bilgisayar masasında kalkıp odadan çıkacakken o anda duvar yıkılıyor.Saniyeler ile kurtuluyor. Zabıta geldi, ’yarın imardan mühendisler gelip bilirkişi raporu tutulacak’ dendi. ’Sakın kimseye açmayın kapıyı’ dediler. O günden beri belediyeden kimse gelip bir inceleme yapmadı." diyerek yaşadığı üzücü olayı dile getirdi. Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@