Ünlü Şarkıcı Çılgın Sedat'ın Evi Yandı!

İstanbul Beylikdüzü'nde yer alan villasında ailesi ile birlikte yaşayan Çılgın Sedat adı ile tanınan şarkıcı Sedat Kapatur'un evinde yangın çıktı.

Ünlü Şarkıcı Çılgın Sedat'ın Evi Yandı!

İstanbul Beylikdüzü'nde yer alan villasında ailesi ile birlikte yaşayan Çılgın Sedat adı ile tanınan şarkıcı Sedat Kapatur'un evinde yangın çıktı. Eşi ile beraber gözyaşları içerisinde itfaiyenin yangın söndürme çalışmalarını izleyen Çılgın Sedat göz yaşlarına boğuldu.

ÇILGIN SEDAT GÖZ YAŞLARINA BOĞULDU "HER ŞEYİMİ KAYBETTİM"

Evinde çıkan yangını eşi ile beraber gözyaşları içerisinde izleyen Çılgın Sedat itfaiye ekipleri tarafından yapılan söndürme çalışmalarının tamamlanmasının ardından evi gezdi. Yangından etkilenen bölümlerin kullanılamaz hale geldiği belirtilirken ünlü şarkıcı evininin durumunu gördükten sonra eşine sarılarak "Uğraştım, didindim, yaptırdım, hiçbir şeyim kalmamış" diyerek göz yaşlarına boğuldu.

Ünlü Şarkıcı Çılgın Sedat'ın Evi Yandı! - Resim 1

OĞLUNUN YANAN YATAĞINI GÖRÜNCE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Biri engelli olmak üzere 2 çocuğu bulunan Şarkıcı Sedat'ın oğlunun yanan yatağını gördükten sonra kısa süreli fenalaştığı, yangının gece çıkması halinde çocuklarına bir zarar geleceği korkusu ile büyük üzüntü yaşadığı öğrenildi. Ünlü şarkıcının evinde hasar tespit çalışmaları yapılırken ünlü şarkıcının eşinin de büyük üzüntü yaşadığı ve eşlerin birbirine sarılarak uzun süre sakinleşmeye çalıştıkları görüldü.

Kameralara yansıyan ilk görüntülerde lüks villanın kullanılamaz hale geldiği ve çok büyük hasar aldığı görüntülenirken olay yerine gelen sağlık görevlileri tarafından çocukların ilk kontrolü yapıldı. Yangının nedeni ise henüz açıklanmadı.

ÇILGIN SEDAT KİMDİR?

1 Kasım 1973 İstanbul doğumludur.

Çılgın Sedat'ın gerçek ismi Sedat Kapurtu'dur.

Şu anda profesyonel kaleci olarak görev yapan kardeşi Vedat Kapurtu gibi 16 yaşında futbola başladı.

Kadıköy halk eğitim merkezinde müzik eğitimi almaya başladı ve sonrasında şan bölümünde okudu.

2008 yılında Zeytinburnuspor'da profesyonel futbolcu oldu.

Daha sonra şarkıcılığa soyundu ve Çılgın Sedat ismi ile sahne almaya başladı.

2005 senesinde Özlem Kapurtu ile evlendi.

11 Ekim 2016 tarihinde açmış olduğu eğlence mekanın da yangın çıkmış ve eğlence mekanı kül olmuştu.

SONRAKİ HABER