Usta Analist Açıkladı! Bu 5 Altcoin İçin Hazırlıklar Tamamlandı, Ralli Başlıyor!

Kripto para piyasalarının en çok tanınan analisti olan Michael van de Poppe ralli yapmasını beklediği 5 altcoini açıkladı. Hangi altcoinler ralli yapacak?

Finans 28.12.2021 - 01:28 28.12.2021 - 01:28 Engin Uzunoğlu

Kripto para piyasalarında önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bitcoin öncülüğünde fiyatlanan piyasa 2021 yılını kötünün iyisi bir seviyede kapatmaya hazırlanıyor. Yıllık hesaplamada kazançlı çıkan kripto para yatırımcıları şimdiden 2022 yılına dair beklentileri merakla araştırıyorlar. 2022 yılında hangi altcoin projelerinin yıldızı parlayacak? 2022 yılında ralli yapacak altcoinler hangileri olacak? İşte 2022 yılının kripto para piyasalarının beklentileri...

RALLİ YAPACAK ALTCOİNLER

Kripto para piyasalarının en çok tanınan analistlerinden olan Michael van de Poppe tarafından yeni beklentiler ve tahminler açıklandı. Ünlü kripto para analistine göre 5 altcoin projesinde ralli hazırlıkları tamamlandı. Bu altcoin projeleri yatırımcılarına yüksek kazanç verecek diyen  Michael van de Poppe  2022 yılı tahminlerini de duyurdu.

Michael van de Poppe  tarafından ralli yapması beklenen ilk altcoin AAVE olarak açıklandı. Ünlü analist AAVE'nin ATH'den sonra neredeyse yüzde 80 değer kaybettiğini ve destek aşamasının tamamlandığını belirtti. AAVE'nin yeni bir koşuya hazır olduğunu belirten Michael van de Poppe bu rallinin kısa bir süre içerisinde başlayacağı tahmininde bulundu.

2022 KRİPTO PARA TAHMİNLERİ

2022 yılında ralli yapacak kripto paraları açıklayan Michael van de Poppe, "2022 DeFi kripto paralarının izlenebileceği bir yıl olacak. Sadece AAVE ralli yapmayacak. Curve Finance (CRV), Yearn.Finance (YFI) ve SushiSwap (SUSHI) de ralli yapan altcoinler içerisinde yer alacaklar. Son zamanlarda büyük sıçrama DeFi için ilk işaretlerdi. Herkes buna göre pozisyon almalı." ifadelerini kullandı.

Michael van de Poppe tarafından ralli yapacağı iddia edilen son altcoin ise VeChain (VET) oldu. Ünlü analist bu altcoinin ana alım noktasında olduğunu söyledi. Ayrıca bu nokta kırıldığında ralli başlayacağını söyleyen Michael van de Poppe, VeChain için 0.13 dolar tahmini yaptı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@