Uygun Faiz, Düşük Maliyet Fırsatı! ING, Finansbank, TEB, İş Bankası 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

İhtiyaç kredisi kampanyalarında vatandaşlara çeşitli fırsatlar verilmeye devam ediliyor. Düşük faizle 20 Bin TL ihtiyaç kredisi hangi bankalardan çekilir?

Uygun Faiz, Düşük Maliyet Fırsatı! ING, Finansbank, TEB, İş Bankası 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Türkiye'de acil nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlar bankalardan kendilerine sunulan ihtiyaç kredisi kampanyalarının avantajlarını araştırıyorlar. Bazı bankalar ihtiyça kredisi kullandırırken müşterilerine pek de kolay bulunmayacak imkanlar tanıyabiliyorlar. Bu imkanların en dikkat çekici olan ise uygun faizler oluyor.

Düşük maliyet ve uygun faiz imkanı ile ihtiyaç kredisi çekip nakit desteği alan vatandaşlar hem borçlarını ödeyebiliyorlar hem de çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Bu finansman desteği bu açıdan çok büyük ilgi görüyor. Son aylarda ekonomik göstergelerdeki bozulmalar nedeniyle ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşların sayısı oldukça arttı.

EN DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ ING BANK'TA

Şu anda bankacılık piyasasında en düşük faizli i,htiyaç kredisi ING Bank tarafından veriliyor. Aylık yüzde 1,35 faizle verilen bu ihtiyaç kredisi kampanyasının bazı şartları bulunuyor. Öncelikle Turuncu Eksta müşterisi olunması gerekiyor. Ayrıca bu faiz oranı yeni müşterilere sunuluyor.

Bu imkanı değerlendirerek ING Bank'tan 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyça kredisi kullananlar bankaya her ay 738 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade süresi tamamlandığında ise kredinin toplam maliyeti 26.657 TL oluyor.

DÜŞÜK FAİZLE 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ QNB FİNANSBANK'TA

Düşük faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında QNB Finansbank da bulunuyor. Uzun bir süredir uygun faizli ihtiyaç kredisi veren bu banka yine makul bir faiz oranı ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 743 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredi taksitini gecikmeye düşmeden ödeyenler için toplam kredi maliyeti ise 26.868 TL oluyor.

20 bin lira ihtiyaç kredisi hesaplama

UYGUN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ TEB'DE!

Uygun faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında TEB de bulunuyor. TEB'den yapılan ihtiyaç kredisi kampanya açıklamasına göre müşterilere aylık yüzde 1,45 faiz oranı ile nakit desteği sağlanabiliyor.

TEB'e ihtiyaç krredisi başvurusu yapıp 36 ay vadeli 20 Bin TL nakit desteği talep eden müşterilere bu kredi aylık 752 TL taksitle veriliyor. Herhangi bir gecikme faizi ödenmediği takdirde bu kredinin toplam maliyeti ise 27.182 TL oluyor.

20 BİN TL KREDİ İŞ BANKASI'NDA DÜŞÜK MALİYETLE VERİLİYOR

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere makul bir faiz oranı uygulanıyor. Aylık yüzde 1,60 faizle ihtiyaç kredisi çeken müşteriler hem kolay bir şekilde nakit destek alıyorlar hem de esnek ödeme imkanları ile kredi borçlarını sorunsuz bir şekilde ödeyebiliyorlar.

İş Bankası 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşterilerine aylık yüzde 1,60 oranında kredi faizi uyguluyor. Bu şartlarda kredi kullananlar bankaya her ay 775 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Gecikmeye düşülmemesi halinde ise bu kredinin toplam maliyeti 27.990 TL oluyor.