Uygun Faiz, Uzun Vade, Düşük Taksitler! Halkbank'tan Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası!

Konut kredisi kullanmak isteyenlere yönelik Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası'nı düzenleyen Halkbank, müşterileri kira öder gibi konut sahibi yapmaya devam ediyor.

Uygun Faiz, Uzun Vade, Düşük Taksitler! Halkbank'tan Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası!

Türkiye'de son dönemlerde konut satışlarında bir azalma kaydedilmeye başlandı. Buna neden olarak ise konut fiyatlarındaki yükselişler gösteriliyor. Konut kredisi kullanmadan ev sahibi olabileceklerin sayısı ise ciddi anlamda azaldı. Bunun için de bankaların konut kredisi kampanyaları her geçen gün çok daha büyük önem arz etmeye başladı.

Bankalardanm konut kredisi kullanarak hayalini kurdukları evleri satın almak isteyen vatandaşlar konut kredisi kampanyalarını en ince ayrıntısına kadar araştırıyorlar. Her bankanın ayrı bir kredi politikası olduğu için konut kredisi kullanmak isteyenler farklı bankalarda farklı maliyetlerle karşılaşabiliyorlar.

KAMU BANKALARI İLK TERCİH

Konut kredisi kullanacak olanların ilk baktıkları bankalar ise kamu bankaları oluyor. Kamu bankalarına olan güven ve bu bankaların uygun maliyet imkanları böyle bir algının insanların zihinlerinde oluşmasını sağladı. Bunun için de Halkbank'ın konut kredisi kampanyaları her zaman yüksek ilgi görüyor.

HALKBANK HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank'ın konut kredisi kampanyalarından birisi olan Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası ile müşteriler uygun maliyetlerle ev sahibi olabiliyorlar. Türkiye'de ev satın almak isteyen vatandaşlar genellikle birikimlerini bir araya getirdikten sonra eksik kalan kısmı bankalardan konut kredisi kullanarak tamamlıyorlar. Bu şekilde konut kredisi miktarları ev fiyatlarından oldukça az oluyor.

10 YILDA GERİ ÖDEME

Konut kredisi tutarlarının ddüşük olmasından dolayı vatandaşlar kira öder gibi ev sahibi de olabiliyorlar. 100 Bin TL konut kredisi kullanan Halkbank müşterileri bu kredinin geri ödemesini 120 ayda yani 10 yılda yapıyorlar. Bundan dolayı da aylık taksit tutarı daha makul seviyelere düşebiliyor.

HALKBANK 100 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank'tan konut kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,38 oranında faiz uygulanıyor. Müşteriler 120 ay vadeli 100 Bin TL konut kredisi kullandıklarında 10 yıl boyunca her ay bankaya 1.710 TL kredi taksiti ödüyorlar.

halkbank konut kredisi hesaplama

ESNEK ÖDEME İLE KONUT KREDİSİ ÇEKMEK DAHA KOLAY OLDU

Halkbank müşterileri esnek ödeme imkanlarından yararlanarak konut kredisi geri ödemelerini rahat bir şekilde yapabiliyorlar. Kredi çekme aşamasında hazırlanan ödeme planları ile müşteriler aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve serbest ödemeli şeklinde kredi geri ödemelerini planlayabiliyorlar.

SONRAKİ HABER