Uzman Analistten Bitcoin, Ethereum, Ripple Yorumları Ve Fiyat Tahminleri

Kripto para birimleri için uzman isimlerin yaptıkları analizler, yorumlar ve fiyat tahminleri büyük bir ilgi görüyor. Analist Akash Girimath de Bitcoin, Ethereum ve Ripple açıklamaları yaptı.

Finans 01.09.2021 - 04:00 01.09.2021 - 04:00 Engin Uzunoğlu

Kripto para birimleri çok büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Oldukça yüksek işlem hacmine sahip olan bu piyasada meydana gelecek gelişmeler analistlerin yorumları eşliğinde tahmin edilebiliyor. 

BİTCOİN ÇİN 56 BİN DOLAR YORUMU

Kripto para analisti Akash Girimath de yeni analizini kripto para piyasasının paydaşları ile paylaştı. Bitcoin için önemli tespitler yapan  Akash Girimath, “Bitcoin'de yakın zamanda bir çöküş yaşandı. Bu çöküşün ardından Bu çöküşün ardından Bitcoin şu anda yüzde 50 Fibonacci düzeltme seviyesinin altında konsolide oldu. Bu seviyelerden dönüşler olabilir. Yatırımcılar 50 Bin dolarlık psikolojik seviyeye güvenerek alım yapabilirler. 

Bitcoin 50 Bin dolar seviyesini geçtikten sonra 51 Bin Dolar seviyesinin üzerinde 6 saat kalabilirse 56 Bin Dolar noktasına sıçramak için yeni bir yükseliş trendine girebilir.” dedi.

ETHEREUM 4 BİN DOLAR MI OLACAK

Ethereum hakkında da yorumlarda bulunan  Akash Girimath, “Ethereum için yükseliş trendi biraz da Bitcoin ile alakalı. O taraftan bir destek gelirse Ethereum çok zorlandığı 3.375 dolarlık seviyeyi aşabilir. Bununla da kalınmayacağı net şekilde görülüyor. Ethereum için 4 Bin Dolar seviyesi hiç de uzak bir ihtimal değil.” ifadelerini kullandı.

RİPPLE YÜZDE 50 YÜKSELEBİLİR

Ripple için de fiyat analizi yapan  Akash Girimath, “Yatırımcılar Ripple için daha yüksek bir fiyat beklentisi içerisine girdiler. Bunun tablolarda bir karşılığı bulunuyor. Direnç seviyelerinin değişmesi mümkün olabilecek. Böylelikle toplamda yüzde 50'lik bir fiyat yükselişi görebiliriz.” şeklinde konuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@