Uzmanlar Bitcoin Fiyatları Hakkında Şok Tahminlerde Bulundular! Bitcoin Yeniden Dibi Boyluyor mu?

Kripto para piyasasının lideri olan Bitcoin için tehlike çanları çalmaya devam ediyor. Uzmanlar piyasa değerlendirmeleri sırasında önemli açıklamalar yaptılar. Bitcoin fiyatları dibi görecek mi?

Finans 06.12.2021 - 23:08 06.12.2021 - 23:09 Elif İşçi

Bitcoin fiyatlarında meydana gelen sert düşüş yatırımcıları endişelendirmeye devam ediyor. Yatırımlarını kısa vadede hayata geçiren tüm yatırımcılar bir süredir piyasada meydana gelen dalgalanmalardan dolayı endişeli olduklarını ifade etmişlerdi. Bitcoin fiyatlarının büyük bir düşüş yaşamasının hemen ardından tüm altcoinler bu durumdan nasibini alarak büyük düşüş yaşadı.

Hafta sonu yaşanan kripto para depremi sonrasında Bitcoin fiyatları 42 bin dolar seviyelerine kadar gerilemişti. Ondan birkaç gün önce ise 60 bin dolar seviyelerini test ediyordu. Yaşanan ani düşüş yatırımcıları da olumsuz etkiledi ve bu düşüş beklenmedik bir düşüş olarak ifade edildi.

BİTCOİN FİYATLARI YENİDEN 28 BİN DOLAR SEVİYELERİNE İNİP DİBİ GÖRÜR MÜ?

Uzmanlar Bitcoin Fiyatları Hakkında Şok Tahminlerde Bulundular! Bitcoin Yeniden Dibi Boyluyor mu?

Bitcoin fiyatları için uzmanlar piyasa değerlendirmesi yaparak yeni tahminlerde bulunmaya devam ediyorlar. Uzmanlar özellikle dalgalanmanın bir süre daha devam edeceği görüşündeler. Geçtiğimiz hafta yaşanan düşüş sonrasında kayıpları bir türlü telafi edemediği belirlendi. Bu durumda uzmanlar tarafından yapılan tahminler de pek olumlu görünmüyor.

Uzmanlar Bitcoin fiyatlarında yükselişin sürmesi için 53 bin dolar seviyelerine kadar çıkması ve burada sabitlemesi gerektiğini düşünüyorlar. Şimdilerde 49 bin dolar seviyelerine kadar çıkarak toparlanma eğilimine girdiği görülüyor ancak yaşanan bu dalgalanma düşüşün devam edebileceği ihtimallerini gözler önüne seriyor. Bitcoin yeniden 28.000 dolar seviyelerine mi düşecek?

BİTCOİN YATIRIMCILARI HALA ENDİŞELİ OLDUKLARINI DİLE GETİRDİLER

Uzmanlar Bitcoin Fiyatları Hakkında Şok Tahminlerde Bulundular! Bitcoin Yeniden Dibi Boyluyor mu?3

Birden Bitcoin fiyatlarının çakılması piyasada güvensizliğe neden oldu. Yaşanan bu düşüş ile birlikte pek çok yatırımcı panik satışı gerçekleştirmeye başladılar. Bitcoin fiyatlarının yeniden 53.000 dolar seviyesine çıkması ve orada sabitlenmesi durumunda piyasada yatırımcılar arasında bir açgözlülük olabileceği de ihtimaller arasında yer alıyor. Ancak 42.000 dolar seviyelerinde sabitlenmesi durumunda yeniden dip fiyatları görebileceği de ihtimaller arasında yer alıyor.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@