Uzmanlardan Uyarı: Bu Altcoin 10 Kat Yükselebilir!

Ünlü analist daha önce Ripple hakkında yaptığı analizleri yeniden masaya yatırarak altcoin piyasasında yeni bir coin için tavsiyelerde bulundu.

Finans 29.12.2021 - 11:04 29.12.2021 - 11:04 Elif İşçi

Kripto para piyasasında gerilim ve heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Son zamanlarda altcoinlerde ciddi bir yükseliş yaşanmaya başladı. Bitcoin fiyatlarının hızla düşmesine karşılık böyle bir yükselişin yaşanması da altcoin piyasasında yatırım yapan yatırımcıları heyecanlandırmaya devam ediyor.

Daha önce yükseliş gösteren ve yatırımcısına çok kazandıran Ripple hakkında nokta atışı yaşan bir analist bu sefer başka bir altcoin projesi hakkında yorumlar ve değerlendirmeler yapmaya başladı. Bu durum piyasalarda heyecanı körükledi.

YATIRIMCILAR BU ALTCOİNE DİKKAT!

Uzman analist sosyal medyada da yaptığı tahmin ve analizlerle pek çok kişiye seslenmeye devam ediyor. Daha önceki aylarda CVX’e oldukça başarılı bir giriş yapan ilgili olduğu ifade edilen Curve DAO Token hızlı bir giriş yapmıştı. Piyasalara yaptığı hızlı giriş sonrasında heyecana neden olduğu görüldü. Bunun üzerine yeni bir tahminde bulunduğu tespit edildi.

Uzman analist yapmış olduğu tahmin açıklamalarında ‘Daha önce CVX’ten 10 katına çıkmak mümkün oldu. Tahminlerimin doğrultusunda 4 aylık bir zaman diliminde yatırımlarımızı katladık. Şimdi benzer bir süreç CRV için başlayacak. 3 doların altında olan girişler toplu hale gelmeye başladı. En kötü ihtimalle bir süre sonra 40 dolara kadar yükselmesi bekleniyor’ dedi.

ALTCOİN HIZLI BİR YÜKSELİŞ GRAFİĞİ OLUŞTURUYOR!

Uzmanlardan Uyarı- Bu Altcoin 10 Kat Yükselebilir!

Altcoinin izlediği grafiğe ve çizdiği yöne baktığımız zaman son derece olumlu bir havanın olduğunu söyleyebiliriz. Ağustos ayında piyasaya ilk çıktığında 4 doların altında işlem görüyordu. Bunun üzerinden sadece 4 ay geçmişken şimdilerde 49 dolar seviyelerine kadar çıktığı tespit edildi.

Bunun ardından uzman analist CRV içinde kısa vadede 5.50 doları aşma beklentisinin olduğunu söylemişti. Bu tahminlerinde yanılmadı. Destek seviyesinden yeniden yükselişe geçeceği, geri çekilmenin ise tahmin edildiği gibi bir dip olmayacağı görüşü piyasalarda hakim.

Yazımızda yer alan bilgiler bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlar kişisel değerlendirmeler sonucunda gerçekleştirilmelidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@