Uzun Vadeli Konut Kredisi Arıyorum Diyenlere Garanti BBVA'dan 240 Ay Vadeli 200 Bin TL Konut Kredisi

Uzun vadeli konut kredisi çekerek ev sahibi olmak isteyenlere Garanti BBVA'dan güzel haber geldi. Garanti BBVA 240 ay vadeli konut kredisi kampanyası ile diğer bankaların önüne geçmeyi başardı. 

Finans 09.11.2021 - 00:06 09.11.2021 - 00:06 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ev sahibi olmanın mali şartları her geçen gün ağırlaşmaya başladı. Bu ağır şartlar karşısında elini çabuk tutup yeni zamlardan etkilenmek istemeyenler ise finansman seçeneklerini araştırmaya başladılar. Hem konut kredisi çekip ev sahibi olmak hem de yüksek taksitler ödememek isteyenlere yönelik Garanti BBVA eşine ve benzerine pek rastlanılmayacak bir konut kredisi kampanyası başlattı. Garanti BBVA uzun vadeli konut kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? 

GARANTİ BBVA UZUN VADELİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI 

Bankalar konut kredisi verirken genellikle müşterilere 120 aya kadar vade imkanı sağlıyorlar. Garanti BBVA ise bu vade süresini iki katına çıkararak ev sahibi olmayı daha da kolay bir hale getirdi. 240 ay vadeli konut kredisi çeken Garanti BBVA müşterileri daha düşük miktarlı  taksitlerle ev sahibi olmanın avantajına sahip oluyorlar. Garanti BBVA konut kredisi kampanyası bankacılık piyasasında oldukça yankı uyandırdı.

Garanti BBVA'dan konut kredisi kullanarak ev sahibi olmayı isteyenlere banka tarafından ekstra avantajlı imkanlar da sağlanıyor. Her bütçeye uygun bir konut kredisi kampanyası bulunan Garanti BBVA, müşterilerin ekonomik durumlarına göre konut kredisi veriyor. Bu kapsamda müşteriler sabir faizli ve sabit taksitli konut kredisi kullanabildikleri gibi bunun dışında da konut kredisi imkanları kullanılabiliyor.

Garanti BBVA tarafından müşterilere sunulan konut kredisi çeşitleri şöyle:

-Özel Ödemeli Konut Kredisi 
-Ara Ödemeli Konut Kredisi 
-Azalan Taksitli Konut Kredisi 
-Artan Taksitli Konut Kredisi 
-Değişken Faizli Konut Kredisi 
-Evini Teminat Gösterene Konut Kredisi

200 BİN TL KONUT KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

garanti bbva 240 ay vadeli 200 bin tl konut kredisi hesaplama

Garanti BBVA tarafından yapılan 240 ay vadeli konut kredisi maliyet açıklamasına göre müşterilere aylık yüzde 1,77 oranında faiz uygulanıyor. 240 ay vade ile 200 Bin TL konut kredisi çeken müşteriler aylık 3.593 TL kredi taksiti ödüyorlar. Aynı konut kredisi 180 ay vade ile çekildiğinde ise müşterilerin aylık taksit tutarları 3.697 TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@