Vakıf Katılım Faizsiz Ev Almak İsteyenlere Destek Sunuyor! 200 Bin Lira Konut Kredisi İçin En Uygun Taksit Oranı!

Vakıf Katlım Bankası faizsiz finansman seçeneklerine 2022 yılında da devam ediyor. Ev alacaklara en uyun konut kredisi fırsatları duyuruldu! İşte detaylar…

Finans 20.04.2022 - 16:20 20.04.2022 - 16:26 Duygu Dilan Duman

Türkiye’nin önde gelen kamu katılım bankalarından Vakıf Katılım, faizsiz bankacılık sektöründe katılım bankası anlayışı ile vatandaşlara uygun finansmanlar sunmaya devam ediyor. İster sıfır ister ikinci el konut satın alımlarında geçerli olmak üzere faizsiz, düşük kâr oranları ile en uygun ev kredisi verilmesi hedefleniyor.

Vakıf Katılım Konut Kredisi Kâr Payı Belirlendi!

vakif-katilim

Vakıf Katılım Bankası, hayallerindeki eve sahip olmak isteyen vatandaşlara en uygun oranlarla konut kredisi desteği sunmaya devam ediyor. Cazip oranlarla konut kredisi avantajlarından yararlanarak faiz ödemek zorunda kalmadan, düşük kâr oranı ile ikinci el veya sıfır konut alımı gerçekleştirilebilmektedir. Satın almak istediğiniz evin yüzde 80’ine kadar finansman da kullanabilirsiniz. Yüzde 1,54 kâr oranı ile sunulan konut finansmanı, aylık en düşük taksit oranları ile herkesin rahatça ev sahibi olmasını sağlamayı hedefliyor.  

120 Ay Vade ile Düşük Taksit Fırsatından Yararlanın!

120 aya varan vade imkanından yararlanarak taksit sayınızı azaltabilir ve rahat bir ödeme planı ile dilediğiniz eve aylık kira öder gibi en cazip oranlarla ödeme yaparak ev sahibi olabilirsiniz. Talep edilecek kredi miktarına ve vade sayılarına göre farklı hesaplamalar yapılacaktır. 1 milyon TL ve üzerinde kredi taleplerinde kâr oranları ise 2,19 olarak belirlenmiştir.

200 Bin Lira Konut Kredisi Taksit Hesaplaması

Vakıf Katılım Bankası üzerinden uygun oranlarla hesaplı konut kredisi almak isteyenlere en uygun taksit seçenekleri sunuluyor. 200.000 TL konut kredisi için, 120 ay vadede aylık ödenecek taksit tutarı 3.665,74 TL olarak hesaplanmıştır. Yüzde 1,54 kâr oranı üzerinde yapılan hesaplama kapsamında vatandaşların dilediği evi rahatça satın almaları için cazip oranlar sunulmaktadır.

Esnek geri ödeme seçeneklerinden de yararlanarak aylık kira öder gibi bütçenize en uygun miktarda krediyi kolayca talep etmeniz mümkündür. Vakıf Katılım konut finansmanı ile vatandaşların 2022 yılında da artan konut fiyatlarına rağmen ev sahibi olmasının sağlanması hedefleniyor.  

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@