Vakıfbank 281 Metrekare Müstakil Evi Arsasıyla Beraber 103 Bin TL'ye Satışa Çıkardı!

Bankalardan uygun fiyatlarla ev satışı fırsatları gelmeye devam ediyor. Vakıfbank 103 Bin TL'ye müstakil bir evi satışa çıkardığını duyurdu.

Emlak Haberleri 15.12.2021 - 00:50 15.12.2021 - 00:50 Engin Uzunoğlu

Gayrimenkul yatırımı yapmak veya ihtiyaçtan dolayı gayrimenkul satın almak isteyenler bankaların kendilerine sundukları imkanları değerlendirmeye devam ediyorlar. Bankalar piyasanın oldukça altında fiyatlarla ev, arsa satışı yapabiliyorlar. Bu satış işlemlerinin duyurularını takip eden ve erken davranan vatandaşlar oldukça düşük fiyatlar karşılığında gayrimenkul sahibi oluyorlar. 

VAKIFBANK'TAN SATILIK KELEPİR GAYRİMENKULLER

Kelepir fiyata gayrimenkul satışı yapan bankalardan birisi de Vakıfbank oldu. Vakıfbank tarafından yayınlanan gayrimenkul satış ilanları güncellendi. Bu son ilanlarda ise oldukça çarpıcı fiyatlarla gayrimenkul satışları yapılacağı duyuruldu. 

281 METREKARELİK MÜSTAKİL EV 103 BİN TL'YE SATIŞA ÇIKARILDI

Vakıfbank gayrimenkul satış ilanları içöerisinde müstakil bir ev özellikle dikkatleri çekmeyi başardı. verilen bilgilere göre Vakıfbank bu müstakil evi 103 Bin TL'lik fiyatla satışa çıkardı. İlanın detaylarına bakıldığında ise diğer önemli bilgilere ulaşılıyor. 

Vakıfbank'ın kelepir fiyatla satışa çıkardığı müstakil evin Kütahya'da bulunduğu bildirildi. 127 metrekarelik bir arsa üzerine kurulan olan bu evin toplu taşıma imkanı bulunan bir bölgede yer aldığı bildirildi. 

Saatışa çıkarılan müstakil evin 3 oda ve 1 salon olduğu, toplamda 281 metrekarelik büyüklüğe sahip olduğu bildirildi. Vakıfbank bu ev için 103 Bin TL fiyat belirlerken evi satın almak isteyenlerin konut kredisi kullanabilecekleri açıklandı.

vakıfbank müstakil ev satışı

Vakıfbank tarafından yayınlanan bu gayrimenkul satış ilanına teklif verebilmek için Vakıfbank şubelerine giderek başvuruda bulunulması gerekiyor. Banka şubelerinde müşterilerin teklif verebilmeleri için gerekli yönlendirmeler yapılıyor. Bu şekilde teklif veren müşteriler herhangi bir ikinci teklif olmadığı müddetçe evi satın almaya hak kazanıyorlar. Teklif arttırma imkanı da bulunurken kapsamlı bilgiler Vakıfbank tarafından müşterilere veriliyor.

VAKIFBANK NEDEN UYGUN FİYATA GAYRİMENKUL SATIŞI YAPIYOR

Vakıfbank'ın neden uygun fiyata gayrimenkuyl satışı yaptığı oldukça merak edilen konular arasında yer alıyor. Bunun çok makul bir açıklaması var. Vakıfbank müşterilerine kullandırdıkları krediler için gayrimenkul teminatı talep edebiliyor. Bu kredilerin geri ödemesi yapılmadığında ise mülkiyet hakkı kredi borcu karşılığında Vakıfbank'a geçiyor. Bunun üzerine Vakıfbank da kredi zararını karşılamak ve bilançosundaki bu kayıp kısmı telafi etmek için ilgili gayrimenkulü hızlı bir şekilde satıyor. Bunun için de makul fiyatlar belirleniyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@