Vakıfbank 85.000 TL'ye 283 Metrekare Müstakil Ev Satıyor

Vakıfbank banka gayrimenkulleri kapsamında müstakil ev satışı yapacağını ilan etti. Bankanın satış listesinde yer alan duyurulardan bir tanesinde ise 85.000 TL'ye 283 m2 ev satılacağı ilan edildi.

Emlak Haberleri 18.10.2021 - 14:37 18.10.2021 - 14:37 Mustafa KARAGÖZ

Vakıfbank'ın gayrimenkul satışları arasında müstakil ev ilanları var. Türkiye'nin farklı noktalarında yer alan yerleşim merkezlerinde bulunan evler için fiyat listesini ilan eden banka 41.000 TL'den başlayan fiyatlarla ev satışı yapacağını açıkladı. 

VAKIFBANK'TAN EV NASIL ALINIR? KREDİ OLANAKLARI NELER?

Vakıfbank gayrimenkul satışları ihale ile olur. Vakıfbank kendisine ait olan gayrimenkuller için duyurular yayımlar. Birkaç günlük süreler ile bankanın web sitesinden ilan edilen satış duyuruları ile vatandaşlar ilanları inceleyecekler. Kendi şehirleri yada istedikleri bir şehir için ilan bulanlar, ise başvuru işlemlerine geçecekler. 

İhale başvuruları için vatandaşlar başvurularını Vakıfbank banka şubelerinden yada Vakıfbank internet bankacılığından yapacaklar. Başvurular elektronik yapılabilir. İnternet bankacılığı sistemi üzerinden alınacak başvuruların ardından teklif verilecek. En yüksek teklifi verende ihale kalacak ve konutu almaya hak kazanacaklar. Devir teslim, tapu işlemleri ise Vakıfbank şubeleri üzerinden tamamlanacak. 

EN UCUZ MÜSTAKİL EV 41.000 TL'YE İLANDA

Ekim ayının ikinci yarısı için yayımlanan satılık müstakil ev ilanlarında en ucuz olanı 41.000 TL bandında yer alıyor. Sivas ili Gernerek İlçesi Kümeören'de yer alan ve 244 metrekare büyüklüğünde olan müstakil ev için 41.000 TL ilk teklif fiyatı belirlendi. İhale süreci devam ederken ev için halen ilk teklif fiyatı geçerli. 

müstakil ev ihale 18 ekim

81.000 TL'YE MÜSTAKİL EV

Listenin ikinci sırasında ise 71.000 TL ilk teklif fiyatı ile Adıyaman'da bulunan bir müstakil ev yer alıyor. 

Vakıfbank'ın satış listesinde yer alan ve en ucuz 3. konumdaki müstakil ev olan satış ilanı Kütahya için geçerli.Kütahya Hisarcık Şeyhler'de yer alan ev için banka 81.000 TL ilk teklif fiyatı belirledi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@