Vakıfbank Aralık Ayı Satılık Gayrimenkul İlanları: 1133 M2 Müstakil Bahçeli Ev Sadece 132 Bin TL Fiyatla Satışta!

Müstakil ev fiyatları yükselirken bankadan satılık evler için beklenen ilanlar yayımlandı. Aralık ayına özel Vakıfbank satılık gayrimenkuller ilanları yayımlandı. Vakıfbank satılık gayrimenkuller!

Emlak Haberleri 02.12.2021 - 11:54 02.12.2021 - 11:56 Gülcan Özer

Bankalardan satılık gayrimenkuller için beklenen Aralık ayı ilanları yayımlandı. Yayımlanan yeni ilanlar kapsamında Türkiye'nin 81 ilinde yer alan çoık sayıda konut, işyeri, dükkan, arsa, tarla ve apartman dairesi için piyasa fiyatının yarısının bile altına satın alma imkanı sunuldu. 

Vakıfbank'tan satılık daireler Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere 81 il genelinde yer alırken müstakil ev almak isteyenler için bahçeli köy evleri öne çıktı. Pandemi sonrasında insanların hem hastalıktan uzaklaşmak hem de karantina döneminde doğa ile baş başa olmak istemeleri nedeniyle bahçeli köy evlerine olan ilgi artmış, bu ilgi ile beraber müstakil ev fiyatları da yükselmişti. 

VAKIFBANK'TAN SATILIK MÜSTAKİL EV: İCRADAN SATILIK BAHÇELİ EV ALMAK İSTEYENLERE BÜYÜK FIRSAT! 

Vakıfbank satılık gayrimenkuller için beklenen ilanlarını yayımladı. Yayımlanan çok sayıda ilanda düşük fiyatlar ve uygun ödeme koşulları dikkat çekti. Ev sahibi olmak siteyen kişiler son dönemde yükselen ev fiyatları ve konut kredisi faiz oranları nedeniyle zorluk yaşıyordu. Vakıfbank hem ucuz ev sahibi olma hem de düşük faiz oranları ile konut kredisi kullanma imkanı sundu. 

vakıfbank satılık müstakil ev ilanları

VAKIFBANK 1.133 METREKARE BAAHÇELİ EVİ 132 BİN LİRAYA SATIŞA ÇIKARDI! 

Ucuz bahçeli müstakil ev ilanları arayan kişilere hitap eden ilan ile Vakıfbank Sivas ilinin Gemerek ilçesine bağlı olan Gaziosmanpaşa Mahallesi sınırları içerisinde yer alan taşınmaz için 132 bin lira fiyatla satışa çıktı. Bankadan bahçeli müstakil ev arayan kişilere yüzlerce seçenek sunan Vakıfbank fiyatlar konusunda da yapmış olduğu indirimlerle dikkat çekti. 

vakıfbank satılık apartman dairesi ilanları 2 aralık

VAKIFBANK SATILIK APARTMAN DAİRESİ İLANLARI: 42 BİN 900 TL'YE 2+0 DAİRE SATILIYOR! 

Bankadan sahibinden satılık apartman dairesi arayan kişiler için Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere çok sayıda satılık ev ilanı yayımlandı. En düşük satılık apartman dairesi fiyatı 42 bin 900 TL olarak belirlenirken Vakıfbank Ankara'da satılık apartman dairesi fiyatı Çubuk'ta yer alan 105 m2 apartman dairesi için 77 bin TL olarak belirlendi. İstanbul Vakıfbank satılık daireler için ise Esenyurt ilçesinde yer alan 2+1 daire 148 bin 500 TL fiyatla satışa sunuldu. 

vakıfbank gayrimenkul ilanları

VAKIFBANK'TAN SATILIK MÜSTAKİL EV, ARSA, İŞYERİ, DÜKKAN, TARLA, DAİRE NASIL ALINIR?

İlanlar Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup Vakıfbank İntengo resmi satış sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

Site üzerinden beğendiğiniz ilanlara teklif ver butonunu tıklayarak teklif verebilir, en yüksek teklifi veren kişi olmanız durumunda taşınmazı satın almaya hak kazanibilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@