Vakıfbank Arsa Alım Kredisi Faiz Oranları ve Kredi Kullanım Tutarı

Vakıfbank 2020 yılı arsa kredisi kampanyası. Yatırım amaçlı arsa almak isteyen vatandaşlar için sunulan özel ödeme yöntemleri ve faiz oranlarına dair ayrıntılar haberimizde.

İHTİYAÇ KREDİSİ 13.01.2020 - 21:00 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Vakıfbank 2020 yılı arsa kredisi kampanyası. Yatırım amaçlı arsa almak isteyen vatandaşlar için sunulan özel ödeme yöntemleri ve faiz oranlarına dair ayrıntılar haberimizde.

Vakıfbank tarafından sunulan özel krediler arasında yatırım amaçlı arsa almak isteyenlere için Arsa Alım Kredisi.Arsa alım kredisi ile yatırım yapmayı düşünen vatandaşlar için sunulan faiz oranları, alınabilecek en yüksek kredi limiti ve kredi ödeme detaylarının tamamı haberimizde. ARSA ALIM KREDİSİVakıfbank tarafından sağlanan arsa alım kredisinde vatandaşlara yüzde 1.05 faiz oranıyla kredi imkanı sağlanıyor. Vatandaşlar bu kredi kampanyası kapsamında ödemelerini 60 ay vade ile yapabilirler. Arsa alımları için kredi kullanacak olan vatandaşlar için kredi kullanım limiti ise 50 bin TL olarak açıklandı. Vakıfbank aracılığıyla arsa alım kredisi kullanacak olan vatandaşlar için kredi kullanımlarına dair sunulan ödeme planı ve maliyet tablosunu aşağıda paylaşıyoruz. Maliyet Tablosu50 bin TL arsa alım kredisi kullanan bir vatandaş ödemelerini 60 ay vade ile yapmak istediğinde yapacağı ödeme tutarı şu şekilde olacak. 

ARSA KREDİSİ MASRAF ÖDEMELERİVakıfbank web sayfası üzerinden arsa kredisi kullanımı yapacak olan vatandaşlar için masraf ödemelerine dair şu bilgileri paylaştı.Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının % 0.5'i olup Kredi Tahsis Ücreti üzerinden % 5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Ekspertiz Ücreti ortalama 1.100 TL olarak hesaplamış olup, gayrimenkulün lokasyonu ve m²'sine, vb. kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Kamu kurum veya kuruluşuna veya üçüncü kişilere ödenen masraflar müşteriye aittir.Efektif Yıllık toplam maliyet oranına kredi için tahsil edilen kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti vb. tüm ücret, faiz ve vergiler dahildir. 50.000 TL için 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 314,83 TL olup Efektif Aylık/Yıllık Faiz Oranı hesaplamalarına dahil edilmemiştir. Kredi hayat sigortası kredi tutarına, vadesine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@