Vakıfbank Bankamatik Kartı Olanlara Faizsiz 5 Bin TL Kredi Müjdesi Geldi! Sıfır Faizli Kredi Nasıl Çekilir?

Vakıfbank anında dijital kredi kampanyası ile Bankamot kartı olanlara faizsiz 5.000 TL ihtiyaç kredisi müjdesi verildi! Vakıfbank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası! Sıfır faizli kredi başvuru ekranı!

Finans 15.11.2021 - 11:37 15.11.2021 - 11:37 Gülcan Özer

Bankaların kredi faiz oranları yakından takip edilirken Vakıfbank faizsiz 5 bin TL kredi kampanyası da tüm hızı ile devam ediyor. Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olmasının yanı sıra devlet bankası olmasının da avantajını kullanan Vakıfbank müşterilerine özel 5 bin liraya kadar sıfır faizli kredi desteği sağlayacağını duyurdu. 

Vakıfbank Anında Dijital Kredi adı verilen kampanya kapsamında internetten online alışveriş yapan kişilere ödemelerini faizsiz olarak taksitle yapma imkanı sunuldu. Türkiye'nin en büyük online alışveriş platformlarından biri olan N11 sitesi ile Vakıfbank arasında imzalanan ortak protokol kapsamında N11 sitesi üzerinden alışveriş yapan kişilere bu alışverişlerinin 5 bin liraya kadar olan tutarı için faizsiz taksitle ödeme yapma imkanı sunuldu. 

VAKIFBANK ANINDA DİJİTAL KREDİ NEDİR?

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile N11 sitesi ile yapılan ortak anlaşma kapsamında bu siteden alışveriş yapan kişilere özel bir fırsat sunuldu. N11 sitesinden yapılan alışverişler için sunulan özel ihtiyaç kredisi paketine anında dijital kredi adı verildi. 

sıfır faizli kredi

Yapılan kampanya açıklaması ile N11 sitesi üzerinden yapılan alışverişler için dijital kredi ile ödeme seçeneğini tıklayan Vakıfbank müşterilerine 6 ay vadeli olmak üzere 5 bin TL sıfır faizli ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunuldu. Söz konusu faizsiz krediden sadece Vakıfbank müşterisi olan yani Vakıfbank hesabı olan kişiler yararlanabilecek. 

anında dijital kredi

VAKIFBANK SIFIR FAİZLİ KREDİ NASIL KULLANILIR?

N11 sitesinden yapılan alışverişler için geçerli olan kampanyada ürün ödeme sayfasında ödeme seçeneklerinde anında dijital kredi ile öde butonuna tıklanacak. Ardından vade seçimi yapılarak kredi sözleşmesi onaylanacak. Sistem otomatik olarak sizi kayıtlı olan Bankomat hesabına yönlendirecek. Bu aşamada 3D ödeme onayı alınacak. 

Kredi onayı verilmesinin ardından söz konusu kredi tutarı üye işyeri hesabına aktarılacak ve alışveriş işlemi böylelikle tamamlanmış olacak. Sistem onayının alınması ile beraber siparişiniz kargoya verilerek belirttiğiniz adrese teslim edilecek. Daha yüksek tutarlı ya da uzun vadeli alışveriş talepleri için de Vakıfbank yine düşük faiz oranları ile farklı kredi seçenekleri sunacak. Böylelikle internetten taksitle alışveriş yapma imkanı sağlanmış olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@