Vakıfbank Beyaz Eşya ve Mobilya Kredisi Veriyor!

Bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken Vakıfbank beyaz eşya ve mobilya almak isteyen müşterilerine düşük faizli kredi veriyor!

Finans 27.07.2021 - 14:45 27.07.2021 - 14:53 Gülcan Özer

Yaz döneminin gelmesi ile beraber evlerde tadilatlar başlarken hem evini yenilmek hem de evlenmek isteyen kişilere aradıkları nakit para desteği Vakıfbank tarafından sunuldu. Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi kampanyası ile evlilikten eğitime, beyaz eşyadan mobilyaya kadar tüm ihtiyaçlarınız için nakit para desteği sunulacağı ilan edildi. 

36 ay vadeli olarak sunulan ihtiyaç kredisi desteği ile beyaz eşya ve mobilya almak isteyen kişilere ihtiyaçlarını hemen karşılarken ödemesini ise taksitle yaparak bütçelerini yormadan alışveriş yapma kolaylığı tanınmış oldu. 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLADI! 

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında beyaz eşya, mobilya, evililk, eğitim ve acil nakit ihtiyaçları gibi farklı pek çok ihtiyaca yönelik olarak ihtiyaç kredisi verileceği belirtildi. Sunulan kredi kampanyasından yararlanmak için başvuru yapan kişinin kara listede olmaması ve kredi sicilinin temiz olması yeterli kabul edilecek. 

Başvuru yapan kişilerin kredi notu ortalamasının ve belgelenebilir aylık gelir tutarının krediyi karşılaması durumunda anında kredi onayı verilecek. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu tüm Vakıfban şubeleri üzerinden yapılabileceği gibi Vakıfbank mobil şube ve internet şubesi üzerinden de yapılabilecek. 

vakıfban-beyaz-eşya-kredisi

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ, AYLIK TAKSİT KAÇ TL OLUR?

Hatırlanacağı üzere pandemi nedeni ile kamu bankaları 2020 senesinde sosyal hayatı destek kredisi vermiş, bu kredi paketleri kapsamında ihtiyaç kredisi çeken kişilere beyaz eşya ve mobilya alışverişleri için anlaşmalı markalar üzerinden alışveriş yapmaları halinde yüzde 0,59 faiz oranı ile kredi desteği sağlanmıştı. 

Ne yazık ki süreçte enflasyon, dolar kuru ve altın fiyatları rakamlarında yaşanan yükseliş nedeni ile Merkez Bankası tarafından kampanya sonlandırılmıştı. Merkez Bankası parasal sıkılaşma politikası kapsamında faiz oranları yükselirken Vakıfbank şu anda yüzde 1,55 faiz oranı ile kredi desteği sağlıyor. 

ihtiyaç-kredisi-hesaplama

Düzenlenen kampanya kapsamında 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 386,56 lira olarak gerçekleşecek. Kredinin toplam geri ödemesi 13 bin 915 lira olarak gerçekleşirken kredi tahsis ücreti olarak ise 50 lira talep edilecek. Yani 10 bin lira kredi kullanan kişilerin bankaya ödeyecekleri faiz 3 bin 915 lira olarak gerçekleşecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@