Vakıfbank Boş Olanları Satıyor! 91.000 TL'ye Bahçe Arsalı Villa Tipi Evler

Vakıfbank müstakil ev satışı için ilana çıktı. Vakıfbank'ın boş müstakil evleri 91.000 TL'den başlayan fiyatlarla satılacak. İhaleye katılmak isteyenler Vakıfbank internet yada şubeden başvuracaklar.

Vakıfbank Boş Olanları Satıyor! 91.000 TL'ye Bahçe Arsalı Villa Tipi Evler

Vakıfbank gayrimenkul satışları kapsamında kendisine ait olan boş tüm daireleri satışa çıkardı. Bir liste hazırlayan banka Türkiye'nin çok sayıda ilinde yer alan evler için fiyat belirledi ve ilan edilen fiyatlar üzerinden ihale düzenleyeceğini açıkladı. Bahçeli müstakil ev hayali kuranlar için Vakıfbank tarafından yayımlanan duyuru listesi aşağıda yer alıyor. Başvuru yapacak olanların hangi işlemleri gerçekleştirmeleri gerektiği de banka tarafından açıklandı.

VAKIFBANK'TAN MÜSTAKİL KONUT SATIŞ DUYURUSU

Banka gayrimenkulleri satış listesine apartman dairesi satış ilanı daha fazla olsa bile bahçeli ev satış duyuruları da bir o kadar fazla. Bahçeli ev almak isteyecekler için çok sayıda seçenek sunan Vakıfbank fiyatların 91.000 TL'den başladığını aktardı. Konutların buludukları şehir, semt, mahalleye glre bir fiyat oluşturan banka bunun yanında konutun büyüklüğü arsası, eski yeni yapı olması ve içinin yapılı olması durumunda göre son fiyatları ilan etti.

İlan edilen listede piyasa standartlarının çok altında fiyatlarla konut satış duyuruları bulunuyor. Kendi evini almak isteyenlerin değerlendirebileceği bu duyurularda ister 2 oda, 3 oda isterse de çok daha büyük konut seçenekleri mevcut.

Müstakil ev ilanları arasında Vakıfbank bahçeli evlerin dışında villa standartında olan konutlar da satacak. Müstakil ev, bahçeli, villa tipinde ev almak isteyenler en ucuz konut listeleri ile diğer özelliklerde yer alan bazı satış ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Vakıfbank'tan Satılık En Pahalı Müstakil Ev İlanları

Vakıfbank'tan Satılık En Ucuz Müstakil Ev İlanları 3

Vakıfbank'tan Satılık En Ucuz Müstakil Ev İlanları

vakıfbank müstakil ev satışı 1

Vakıfbank'tan Satılık Öne Çıkarılan Müstakil Ev İlanları

Vakıfbank'tan Satılık En Ucuz Müstakil Ev İlanları 2

ONLARCASI İLAN LİSTESİNDE

Vakıfbank tarafından satılık olan konutlar listesinde onlarca boş müstakil ev duyurusu bulunuyor. Bu duyuruları incelemek isteyenler bankanın gayrimenkul satış sitesini inceleyebilirler. Bu site üzerinden satışı yapılacak olan konutlara dair çok uzun bir liste bulunuyor. Liste üzerinden şehre ve konutun özelliğine göre arama yapılabilir. Konutlar için detaylı inceleme başlatılabilir.

İHALEYE KATILMAK İÇİN BAŞVURU ŞART

İhale sürecine katılmak için bankaya başvuru yapılması gerekiyor. Başvuru işlemleri için müşteriler online kanalları tercih edebilirler. Müşteri olmayanlar ise Vakıfbank şubelerine giderek başvurularını yapabilir daha sonra internet bankacılığından süreci takip edebilirler.

SONRAKİ HABER