Vakıfbank Gayrimenkul Satışı İçin Çılgın Fırsat! 147 Bin Liraya Bankadan Satılık Ev Alana Araba, Tarla Bedava

Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller için fiyatlar güncellendi. Vakıfbank satılık daire ilanları için fiyatlar damping etkisi ile dibe vururken 2. el araba ve tarla ev alana bedava oldu!

Emlak Haberleri 20.10.2021 - 14:30 20.10.2021 - 15:08 Gülcan Özer

Vakıfbank satılık gayrimenkul ilanları ile bankadan satılık icralık ev fiyatları dibe vurdu. Yapılan indirimler ile beraber sadece 147 bin lira ödeyerek ev alan bir kişiye 2. el araba ve tarla bedavaya gelmiş oldu. Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank tarafından yayımlanan satılık gayrimenkul ilanları güncellendi. 

Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Vakıfbank yıl sonuna doğru yaklaşılırken bilançosunda gözüken gayrimenkul stokunu eritmek için fiyatlarda adeta damping dedirtecek indirimlere gitti. Vakıfbank'tan satılık daire fiyatları yanı sıra bankadan satılık hacizli araçlar, tarla ve arsa fiyatlarında da indirime gidildi. 

vakıfbank-satılık-konut-ilanları

VAKIFBANK SATILIK GAYRİMENKULLER: 52 BİN LİRAYA 93 M2 APARTMAN DAİRESİ SATILIYOR! 

Vakıfbank'tan satılık apartman dairesi almak isteyen kişiler için yayımlanan ilanlarda en düşük fiyatlı apartman dairesi için belirlenen satış fiyatı 52 bin lira olarak yayımlandı. 93 metrekare büyüklüğe sahip olan 2+1 daire Çorum Ortaköy Bahçelievler Mahallesi sınırları içerisinde yer alıyor. 

vakıfbank-satılık-tarla-ilanları-20-ekim

VAKIFBANK'TAN SATILIK ARSA VE TARLA İLANLARI! 851 M2 BÜYÜKLÜĞE SAHİP TARLA 15 BİN TL!

Vakıfbank satılık gayrimenkul ilanları arasına yer alan arsa ve tarla ilanları arasında ise en düşük tarla fiyatı Karaman Ermenek Katranlı Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 851 m2 büyüklüğe sahip olan tarla için talep edilen 15 bin TL oldu. 

vakıfbank-satılık-araç-ilanları-20-ekim

VAKIFBANK SATILIK HACİZLİ ARAÇ İLANLARI! 2015 MODEL 2. EL ARAÇ SATIŞ İLANI 80 BİN TL 

Son dönemde araç fiyatlarına peş peşe gelen zamlar sonrasında vatandaş bankalardan satılık hacizli araçlar için daha fazla araştırma yapmaya başlarken Vakıfbank satılık hacizli araçlar için verilen ilanlarda en düşük fiyat 2015 model Fiat Fiorino araç için talep edilen 80 bin TL oldu.

vakıfbank-satılık-ilanları

VAKIFBANK'TAN SATILIK GAYRİMENKULLER VE HACİZLİ ARAÇLAR NASIL ALINIR?

Yayımlanan ilanlar kapsamında satılık daire, arsa ve tarla ilanlarında yayımlanan fiyatlar ile sadece 147 bin lira ödeme yapanlara üçlü firsat ile araba ve tarla bedavaya gelmiş olacak. Vakıfbank taşınmaz satışları ve ikinci el araç satışları için ilanları kendi resmi internet sitesi üzerinden yayımlarken söz konusu siteye ulaşmak için TIKLAYINIZ...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@