Vakıfbank İle Ayağı Yerden Kesilmeyen Kalmayacak! Yüzde 1,59 Faiz Oranıyla Taşıt Kredisi

Otomobil satın alma hayali kuranlara uygun faizli taşıt kredisi desteği haberi Vakıfbank'tan geldi. Vakıfbank taşıt kredisi kampanyasının koşulları nelerdir?

Vakıfbank İle Ayağı Yerden Kesilmeyen Kalmayacak! Yüzde 1,59 Faiz Oranıyla Taşıt Kredisi

Araba alma hayali olanlar ve aracını değiştirmek için fırsat kollayanlar, hem taşıt kredilerinin; hem de araba fiyatlarının yükselmesinden oldukça kötü etkilendi. Birçok kişi, artan krediler ve faiz oranları sebebi ile hayallerini rafa kaldırmak durumunda kaldı. Taşıt kredisi kullanarak yeni bir araç almak isteyenler için en ideal seçenek hiç kuşkusuz Vakıfbank. Diğer bankalara göre faiz oranlarını stabil tutan Vakıfbank’ın taşıt kredisi tekliflerini bu özel haberimizde değerlendirdik.

Vakıfbank, taşıt kredisi oranlarında kapıyı %1,59’dan açıyor. Birçok bankanın 0 km ve 2.el araçlarda faiz oranını %2,00’nin üzerine çektiğini göz önünde bulundurursak Vakıfbank’ın gerçekten özel bir teklif sunduğundan söz edebiliriz.

Aracı Bulmak Sizden, Krediniz Vakıfbank’tan

Vakıfbank’ın yeni dönem taşıt kredisi oranları 0 km ve 2.el araçları kapsamakta. Satın alacağınız aracı bulduktan sonra ilgili aracın kullanım durumuna göre başvuru belgeleriniz değişebilmekte. 0 km bir araç satın alacaksanız bayiden size özel bir proforma hazırlamasını talep edebilirsiniz. 2.el bir araç için kredi başvurusu yaparken proforma yerine aracın ruhsat görüntüsüne ihtiyacınız olacak. Ruhsat fotokopisi veya dijital bir kopyası ile Vakıfbank’a başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru esnasında araca ait tescil belgesinin yanı sıra gelir belgenize de ihtiyaç duyulacak. Son dönem gelir belgenizi şubeye başvuru esnasında sunmanız gerekiyor. Vakıfbank mobil, internet bankacılığı, ATM ve çağrı merkezi gibi kanallar üzerinden başvurunuz ön onay alsa bile araca ait proforma ya da ruhsat görüntüsünü şubeye ibraz etmeniz gerekiyor. Ayrıca bu belgelerin yanı sıra gelir belgenizi de şube yetkilisine sunmalısınız.

Vakıfbank’tan 4 yıl vade ile 50.000 TL araç kredisi kullanmanız halinde ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.599,73 TL olacak. 3 yıl vadeli 120.000 TL araç kredisinde ise taksitler biraz daha artarak 4.405,88 TL’ye ulaşıyor. Kredi tutarını 30.000 TL daha artırıp 150.000 TL’ye tamamlamak isterseniz 3 yıl vade için ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 5.507,35 TL olacaktır. Kredi kullanarak aldığınız aracın kaskosu da yine Vakıfbank tarafından yapılacaktır. Tıpkı diğer bankalarda olduğu gibi Vakıfbank’tan kullanacağınız taşıt kredisinde de borç sona erene kadar her yıl kasko sigortasını yenileme zorunluluğu var.

SONRAKİ HABER