Vakıfbank Kamu Çalışanlarına Konut Kredisi Kampanyası

Kamu çalışanlarına özel kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank konut kredisi paketi sayesinde memurlara çok daha kolay şekilde ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Gündem 09.05.2018 - 14:24 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Kamu çalışanlarına özel kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank konut kredisi paketi sayesinde memurlara çok daha kolay şekilde ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Kamuya Özel Sarıpanjur Ev Kredisi Kampanyası Memurlara özel konut kredisi paketi hazırlayan Vakıfbank 120 ay vadeli konut kredisi paketini şimdi çok daha avantajlı konut kredisi faiz oranları ile memurların kullanımına sunuyor. Sıkıntıya girmeden ve zorlanmadan ev sahibi olmanızı sağlamak için 10 yıl vadeli konut kredisi kullandıran banka aynı zamanda isteyen kişilere yönelik olarak ertelemeli konut kredisi kullanımına da izin veriyor.Evini Hemen Al, Ödemesine 3 Ay Sonra Başla3 ay ertelemeli konut kredisi seçeneği de sunan banka bu sayede evinize taşınıp tüm işlerinizi halledene kadar bir de konut kredisi ödemeleri ile boğuşma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Düzenlenen kampanyadan sadece kamu çalışanları yararlanırken konut kredisi dosya masrafı da kampanyaya özel olarak düşürülüyor.Vakıfbank konut kredisi başvurusu için ise kredi kullanmak istiyorum diyen memurların ne yazık ki şahsen Vakıfbank şubeleri üzerinden konut kredisi başvuru formu doldurmaları gerekiyor. Banka memura özel konut kredisi kampanyası için SMS konut kredisi başvurusu ya da internetten konut kredisi başvurusu yapılmasına izin vermiyor ve sadece şubelerden yapılan başvuruları dikkate alıyor. Vakıfbank kamu çalışanlarına konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplama bilgileri de yine şubeler üzerinden veriliyor. Kaynak: emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@