Vakıfbank Kamu Personellerine, Özel Sektör Çalışanlarına, Emeklilere Özel Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Başlattı!

İhtiyaç kredisi arayışında olan vatandaşlar için Vakıfbank'tan uygun faizli kredi imkanı haberi geldi. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının mali şartları nelerdir? 

Finans 27.09.2021 - 19:15 27.09.2021 - 19:23 Engin Uzunoğlu

Nakit ihtiyaçları için çözüm arayışında olan vatandaşlar için Vakıfbank'tan sevindirici bir haber geldi. Vakıfbank'ın açıkladığı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere uygun maliyet, kolay ödeme seçenekleri ve diğer avantajlı imkanlarla kredi imkanı veriliyor. Bu şekilde kullanılan ihtiyaç kredisi ile müşteriler finansal sorunlarına kolay bir şekilde çözüm üretebiliyorlar. 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Vakıfbank tarafından yapılan kampanya açıklamasuına göre müşterilere 24 ay ve 36 ay vadelerde nakit destek imkanı veriliyor. Kamu personelleri, emekliler ve özel sektör çalışanları için başlatılan bu kredi kampanyası ile müşteriler düşük maliyetlerle kredi çekme imkanına kavuşuyorlar. Bunun yanında müşterilere diğer avantajlar da duyurulurken bu kampanyanın imkanlarından yararlanmak isteyen müşteriler Vakıfbank'a kredi başvurusunda bulunmaya başladılar. 

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Vakıfbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşteriler ihtiyça kredisi başvurularını çok kolay bir şekilde yapabilecekler. Vakıfbank şubelerinde bu başvurular kabul edilirken mobil uygulama ve internet bankacılığı da kredi başvurusu yapmaya uygun bir hale getirildi. Ek olarak ise müşteriler cep telefonlarından da tek bir SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. 

Ödeme seçenekleri açısından da Vakıfbank tarafından müşterilere çelitli kolaylıklar sağlanıyor. Talep eden müşteriler şu ödeme seçeneklerinden birisini seçerek kredi geri ödemelerini kolay bir şekilde yapabilecekler: 

-Aylık eşit taksitli 
-Artan taksitli 
-Azalan taksitli 
-3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli 
-3 ayda bir eşit taksitli 
-Son taksit balon ödemeli 
-Değişken taksitli 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANI 

Vakıfbank tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere sağlanan maliyet imkanları da açıklandı. Buna göre müşterilere aylık yüzde 1,55 faizle ihtiyaç kredisi Vakıfbank'ça veriliyor. Bu faiz oranı müşterilerin kredi skorlarına göre değişebiliyor. Nihai faiz oranı ise müşterilerin kredi başvuruları sırasında ortaya çıkıyor. 

40 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

vakıfbank ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar maliyetleri de merak ediyorlar. Buna göre müşterilere aylık yüzde 1,55 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 40 Bin TL ihtiyaaç kredisi kullanan müşteriler aylık 1.534 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredi için müşterilerden 250 TL tutarında kredi tahsis ücreti alınıyor.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@