Vakıfbank kartı olanlara, alacaklara! Masrafsız komisyonsuz 12 ay vadeli verilecek

Vakıfbank müşterilerine nakit avans fırsatı sunuyor. 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında 20.000 TL 12 ay taksitle kullanılabilecek.

Finans 12.05.2022 - 16:59 12.05.2022 - 17:01 Mustafa Karagöz

Emlak365.com - Vakıfbank'ın taksitli nakit avans kampanyası anlık acil paraya ihtiyacı olan Vakıfbanklıların sorunlarına çözüm oluyor. Bankanın ilan ettiği faiz oranıyla kullanılan nakit avans desteği ile vatandaşlar komisyon ve ek masraf ödemeden 12 ay vadeli avans çekebilecekler. 

VAKIFBANK'TAN 12 AY VADELİ 20.000 TL NAKİT AVANS

Vakıfbank'ın kampanyalar kısmında yer alan duyurular bölümünde duyurular nakit abans desteği; VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı, ATM, Şube ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından kullanılabilir. Bu kanallardan biriyle başvuru yapan vatandaşlar anlık hemen paralarını kullanabilirler. Hesaptan kullanılabilecek nakit avans desteği istenmesi halinde ATM'lerden de çekilebilecek. 

Müşteriler, Vakıfbank ATM'lerinden günlük 4.000 TL'ye kadar nakit avans VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı ve Müşteri İletişim Merkezi üzerinden 20.000 TL olacak. 

31 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında vatandaşlar en az 500 TL en fazla 20.000 TL taksitli nakit avans kullanabilecekler. Başvuruda bulunan vatandaşlar için geri ödemeler 12 ay vade ile olacak. Nakit avans geri ödemelerinde eklenecek olan faiz oranı ise yüzde 1.59 olarak duyuruldu. 

Bir de uyarıda bulundu...

Kampanyadan Vakıfbank kart sahipleri faydalanabilecekler. Başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkında banka sitesinden "Kampanya dahilinde gerçekleşecek taksitli nakit avans işlemlerinin, “Taksitli Nakit Avans” menüsü kullanılarak yapılması gerekmektedir." açıklamasında bulundu. Bir de uyarıda bulunan Vakıfbank faiz oranlarına ilişkin "Bu menüden, belirtilen taksit ve tutar dışında yapılacak tüm işlemlere, ilgili dönemde geçerli olan NakiteTaksit faiz oranı (%1,80) yansıtılacaktır." hatırlatması yaptı. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@