Vakıfbank Konut Kredisi 1.79 Faiz Oranı İkinci El Konut Kredisi Başvuruları İçin Geçerli Mi?

Vakıfbank kışa özel sarı panjur konut kredisi paketinde kredi faiz oranlarını yüzde 1.79 seviyesine çektiğini duyurdu. Peki, kampanyanın koşulları neler?

Kentsel Dönüşüm 29.01.2019 - 16:30 15.07.2021 - 00:17 Serhat Karaman

Vakıfbank kışa özel sarı panjur konut kredisi paketinde kredi faiz oranlarını yüzde 1.79 seviyesine çektiğini duyurdu. Peki, kampanyanın koşulları neler?

Konut kredisi çekerek ev almak isteyen pek çok kişi Vakıfbank konut kredisi kampanyasına ikinci el konutların da dahil olup olmadığı yönünde sitemiz soru iletmektedir. Evet, kampanya genel bir kampanya olup sıfır konut kredisi ve ikinci el konut kredisi şeklinde bir sınırlandırma bulunmamaktadır. Yani ikinci el konut kredisi çekecek kişilerde 1.79 faiz oranı ile konut krediis çekebilmektedir. Vakıfbank Konut Kredisi Şartları Neler?Banka tarafından verilen ilanda 1.79 faiz oranı şartları olarak; kredili bankomat limit tahsisi, 2 adet düzenli ödeme talimatı, kredi ile bağlantılı hayat sigortası, havuz hesabı veya internet bankacılığı veya mobil bankacılık tanımı yapılarak, Bankamız kredi kartı, Halden Anlayan Paket, Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası yaptırılması şartları aranmakta olup bunları yaptıran herkesin bu faiz oranı ile kredi kullanmasına olanak sağlanmaktadır. 

Vakıfbank Kışa Özel Sarı Panjur Konut Kredisi Kampanyası Faiz Oranları 

Vakıfbank Konut Kredisi Masrafları Listesi Vakıfbank Konut Kredisi Taşınmaz Rehin Tesis Ücreti (İpotek Ücreti) 354 Lira Vakıfbank Konut Kredisi Dosya Masrafı Kullanılan kredi tutarı üzerinden Yüzde 0,5Vakıfbank Konut Kredisi Ekspertiz Ücreti 950 LiraVakıfbank Konut Kredisi Hayat Sigortası zorunlu olup kullanılan kredi tutarı ve kişinin yaşına göre belirlenmektir. Emlak365.com
Gelişmelerden Haberdar Olun

@