Vakıfbank Sahaya İndi, Kredi Muslukları Sonuna Kadar Açıldı: 0.88 Faizle Konut Kredisi, Faizsiz İhtiyaç Kredisi Verecek

Banka kredi faiz oranları güncellendi, en uygun kredi oranı düştü. Son dakika kredi haberi ile enuygun kredi veren banka Vakıfbank oldu. Konut kredisi hesaplama ve faizsiz kredi müjdesi!

Finans 28.10.2021 - 09:10 28.10.2021 - 09:10 Gülcan Özer

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından yapılan faiz güncellemesi ile kredi faiz oranlarına indirim müjdesi verilmişti. Yapılan güncelemenin ardından banka kredi faiz oranları düşerken Vakıfbank bugün yeni bir indirim haberi daha verdi ve en uygun kredi veren banka oldu. 

Vakıfbank konut kredisi paketinde yeni bir indirime daha gitti. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen faiz desteği ile Vakıfbank yüzde 0.88 faiz oranı ile konut kredisi vermeye başladı. Vakıfbank konut kredisi paketleri arasında yer alan kentsel dönüşüm konut kredisi paketinde uygulanan faiz oranı bakanlık desteği ile yüzde 0.88 seviyesine çekilmiş oldu. 

SON DAKİKA KREDİ HABERİ: VAKIFBANK KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE 0.88 OLDU! 

Merkez Bankası tarafından Ekim ayı toplantısı ile yapılan 200 baz puan faiz indirimi sonrası gözler bankaların kredi faiz oranları rakamlarına çevrilmişti. İlk faiz indirimi kararını alan ise beklendiği gibi kamu bankaları olmuştu. Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından alınan ortak karar ile ticari kredilerde 200 baz puan faiz indirimi yapılırken konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1,37 seviyesiden yüzde 1,29 seviyesine çekmişti. 

vakıfbank kentsel dönüşüm kredisi 28 ekim

Vakıfbank tarafından yapılan son dakika faiz güncellemesi ile ise kentsel dönüşüm konut kredisi faiz oranı yüzde 0,88 seviyesine çekildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen faiz desteği sonrası A sınıfı verimlilik sınıfında yer alan konutlar için yüzde 0,88 faiz oranı uygulanırken, B sınıfı verimlilik sınıfında yer alan konutlar için yüzde 0,92 ve standart konutlar için ise yüzde 0,96 faiz oranı ile kentsel dönüşüm kredisi verecek. 

Verilecek olan krediden Konutlarını yeniden inşa etmek isteyen hak sahipleri, Riskli yapılarda en az 1 yıl oturan kiracı veya sınırlı ayni hak sahipleri ve Konutu riskli yapı olarak tespit edilen ve farklı bir konut almak isteyen malikleri yararlanabilecek.

vakıfbank faizsiz ihtiyaç kredisi

VAKIFBANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR! SIFIR FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

N11 ile Vakıfbank tarafından başlatılan ortak kampanya kapsamında 6 ay vadeli 5 bin TL faizsiz kredi desteği verileceği ilan edildi. Vakıfbank dijital kredi kampanyası kapsamında 5 bin liraya kadar olan alışverişleriniz için Vakıfban müşterisi olmanız şartı ile 6 ay vadeli sıfır faizli ihtiyaç kredisi kullanılabilecek. 

N11 internet sitesi üzerinden yapılacak olan alışvrerişlerde geçerli olan kampanyada ödeme sayfasında Vakıfbank dijital kredi seçeneğinin tercih edilmesi yeterli olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@