Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisi kampanyasında ödeme planı belli oldu

Türkiye’de düşük faiz oranları ve uygun maliyetlerle konut kredisi kullanmak isteyenler Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisi kampanyasına ilgi gösteriyor. Ödeme planı haberimizde...

Finans 25.04.2022 - 20:59 25.04.2022 - 21:02 Duygu Dilan Duman

Hayallerindeki eve sahip olmak isteyenler, bankaların konut kredisi kampanyalarını yakından takip ediyor. Kira ödeme derdine son vermek isteyenler konut kredisi kullanarak ev satın almanın yollarını araştırıyor. Tüm tüketici kredilerinde olduğu gibi bankalardan konut kredisi çekmenin de belirli bir maliyetleri oluyor. Müşterilerine en düşük maliyetlerle konut kredisi kullanma fırsatı sunan bankalar arasında kamu bankaları bir adım önde yer alıyor.

Türkiye’de düşük faiz oranları ile konut kredisi çekmek isteyenler, kamu bankalarının kampanyalarına ilgi gösteriyor. Bunlar içinde milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Vakıfbank, Ramazan Bayramı öncesinde konut kredisi kampanyasını duyurdu. Vakıfbank’ın Sarı Panjur adını verdiği konut kredisi kampanyasında düşük faiz oranları, uzun vade seçenekleri ve esnek ödeme koşulları ile büyük kolaylıklar sağlanıyor.

Vakıfbank Konut Kredisi Koşulları

vakifbank-kredi-kampanyasi

Önde gelen kamu bankalarından Vakıfbank üzerinden konut kredisi çekerek hayallerindeki eve sahip olmak isteyenler kredi kullanım koşullarını merak ediyor. Son dönemde kazançlı bir şekilde konut satın almak isteyenler, düşük maliyetlerle ev sahibi olurken fiyat avantajına da sahip oluyor. Aksi halde yüksek faiz ile kullanılan ev kredisi çeşitli mali sorunları da beraberinde getiriyor. Vakıfbank konut kredisi kampanyasında 120 ay vade seçeneği ile finansman desteği veriliyor.

Uzun vadeli konut kredilerinde müşterinin ödeyeceği aylık taksit miktarı da düşük seviyelere iniyor. Ev satın alırken müşterinin kendi finansal durumuna en uygun ödeme planı çıkarılması gerekiyor. Vakıfbank bu sebeple Sarı Panjur konut kredisinde aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli ve azalan taksitli gibi farklı ödeme imkanları sunuyor.

Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama

Kira ödeme derdinden kurtulmak ve hayallerindeki evi satın almak isteyenler Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisi kampanyasına büyük ilgi gösteriyor. Vakıfbank konut kredisi kullanacak müşteriler aylık yüzde 1.34 faiz oranıyla kredi kullanma fırsatından yararlanıyor. Böylelikle 500 bin TL kredi için aylık 8.401 TL ödeme yapmak yeterli oluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@