Vakıfbank Satılık Araç İlanları: Bu Fiyatlar Galericileri Batırır! 2014 Model Citroen Araba 60 Bin Lira

Sıfır araç fiyatları cep yakarken bankalardan satılık araçlar vatandaşın gözdesi oldu. Vakıfbank satılık araç ilanları ile araba sahibi olma fırsatı!

Vakıfbank Satılık Araç İlanları: Bu Fiyatlar Galericileri Batırır! 2014 Model Citroen Araba 60 Bin Lira

Pandemi döneminde zam üzerine zam yiyerek rekor kıran araç fiyatları sonrasında vatandaşların yeni gözdesi bankalardan satılık ucuz araçlar oldu. Araç rehni karşılığı verilen kredilerin geri ödemesinde yaşanan sorunlar ile bankaların ellerindeki satılık araç ilanları rekor kırarken yaşanan artış araç fiyatlarında indirim yapılmasına neden oldu.

İkinci el araç satışı yapan oto galericilerin fiyatları ile kıyaslandığında bankadan satılık araç ilanları son derece ucuz fiyatlara satılırken bu da vatandaşların taleplerini büyük bir hızla arttırdı. Son dönemde araç fiyatlarına gelen zamlar ile araba alamaz hale gelen vatandaşın yeni tercihi bankalardan satılık ucuz araç ilanları oldu.

VAKIFBANK SATIYOR! UCUZ 2. EL ARAÇ İLANLARI YAYIMLANDI, FİYATLAR 60 BİN LİRAYA KADAR DÜŞTÜ

Vakıfbank satılık araç ilanları güncellenirken yeni ilanlarda yer alan araç fiyatları düşen rakamlar ile dikkat çekti. Çok sayıda aracın satışa çıktığı ilanlarda lüks araçlar kadar orta direğe hitap eden ekonomik fiyatlı araçlar da yer aldı.

2017 model Volkswagen Golf araba 210 bin liraya satışa sunulurken, 2014 model Citroen Nemo için talep edilen fiyat ise 60 bin lira olarak belirlendi. 2015 model Renault Kangoo araç fiyatı ise aynı ilanlarda 97 bin lira olarak ilan edildi.

vakıfbank-araç-satış-ilanları

VAKIFBANK SATILIK ARAÇ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR, BANKADAN ARABA NASIL SATIN ALINIR?

İcradan satılık araçlar her geçen gün biraz daha fazla ilgi görürken bunun en önemli nedeni yükselen araç fiyatları olarak gösteriliyor. Araç fiyatlarının her geçen gün yükseldiği günümüzde piyasadan daha ucuz araba satın almak isteyen kişilerin tercihi bankalar oldu. Bankalardan ev almak isteyen kişiler ilanların daha fazla ve fiyatların daha ucuz olması nedeni ile kamu bankalarını tercih ediyorlar.

Satışa sunulan araçlara teklif verebilmek için en yakın VakıfBank Şubesi’ne başvurulması, aracın muhammen bedelinin yüzde 5’i tutarındaki teminatın yatırılması ve şubede doldurulacak Araç Satış Şartnamesi’nin her sayfasının imzalanması yeterli olmaktadır. Bu işlemin ardından şubeden verilecek onay ile cep telefonunuza kullanıcı şifreniz gönderilecektir.

Bu şifre ile sisteme giriş yaparak ilgilendiğiniz araca teklif verebilirsiniz. Sistemi ilk girişte kullanıcı adı ise kişinin kimlik numarasıdır.

SONRAKİ HABER