Vakıfbank Satılık İkinci El Araç ve Ev İlanları! 82 Bin Lira Öde, Ev Al Araba Bedavaya Gelsin

Bankalardan satılık ev ilanları rekor sayıda artış yaşarken verilen fiyatlarda da son derece sert düşüşler yaşandı. Özellikle de Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları yakından takip ederken Vakıfbank Temmuz ayına özel olarak ilanlarını güncelledi. Vakıfbank ikinci el satılık araçlar ve satılık gayrimenkuller için fiyatlar belli oldu. En düşük fiyatlı 2.el araç ile ev için talep edilen fiyat sadece 82 bin lira oldu. Yani 82 bin liraya ev alana araba bedavaya gelmiş

EMLAK HABERLERİ 07.07.2021 - 16:57 07.07.2021 - 16:57 Emlak 365

Son dönemde bankaların yayımlamış oldukları satılık gayrimenkuller ve araç ilanları büyük ilgi görmeye devam ederken bundaki en büyük pay bankaların normal piyasa fiyatlarına oranla çok daha düşük ve ucuz fiyatlar sunması oldu. Özellikle de kamu bankaları tarafından verilen ilanlarda cazip fiyatlar dikkat çekerken Vakıfbank Temmuz ayına özel olarak ilanlarını yeniledi. 

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yayımlamış olduğu ilanlarda ev sahibi olmak isteyen ya da ucuz araba satın almak isteyen müşterilerine cazip fiyatlarla yeni ilanlarını duyurdu. Yayımlanan ilanlarda sadece 42 bin 500 lirdana başlayan fiyatlarla araç ilanı, 39 bin liradan başlayan fiyatlarla da satılık ev ilanları yer aldı.

VAKIFBANK SATILIK ARAÇLAR! UCUZ İKİNCİ EL ARABA İLANLARI İLE BÜYÜK FIRSAT 

Özellikle de pandemi döneminde araba fiyatları rekor kırmış, önce sıfır araç fiyatları ardından ise ikinci el araç fiyatları zam yağmuru ile cep yakmaya başlamıştı. Süreçte halen araba fiyatları yüksek seviyede bulunurken ucuz araba ilanları arayan vatandaşlar bankalardan satılık araba ilanları ile icradan satılık araç ilanlarıan yönelmişti. 

Kamu bankası olması nedeni ile Vakıfbank bu konuda müşterilerine güven sağlarken bankadan araba almak isteyen kişilerin de en çok tercih ettikleri bankalar arasında bulunuyor. Vakıfbank tarafından verilen satılık araba ilanlarına ulaşmak için BURAYI TIKLAYINIZ...

Yukarıda yer alan linki tıkladığınız anda karşınıza gelen yeni pencerede Vakıfbank tarafından satışa sunulan tüm araç ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Teklif verilen ilanlarda geriye doğru sayım yapılan saat sayacı yer alırken teklif verilmeyen araçlarda ise İlk Teklif Bekleniyor ibaresi yer almaktadır. Bu ilanlar kapsamında beğendiğiniz bir ilan bulunuyorsa teklif ver butonuna tıklayarak sizde teklif verebilir ve ucuz ikinci el araba alma fırsatı elde edebilirsiniz. 

VAKIFBANK SATILIK GAYRİMENKULLER! VAKIFBANK'TAN SATILIK UCUZ MÜSTAKİL EV VE APARTMAN DAİRESİ İLANLARI 

Türkiye'nin farlı şehrinde bulunan çok sayıda taşınmazı satışa sunan Vakıfbank ev sahibi olmak isteyen müşterilerine satın alacakları taşınmaz için aynı zamanda konut kredisi desteği de sağlamaktadır. Vakıfbank satılık gayrimenkuller ilanları için TIKLAYINIZ...

Linki tıkladığınız anda gelen ekranda satılık konut ilanları için şehir ve fiyat filtresi uygulayabilir, en uygun şekilde aradığınız evi bulabilirsiniz. Satılan tüm konutlar için teklifler Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden alınmakta olup teklif vermek için ilk olarak sisteme üye olmak zorunludur. Üyelik işlemleri için en yakın Vakıfbank şubesi üzerinden şahsen başvuru yapılarak üyelik şifresi alınması gerekmektedir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@