Vakıfbank Satışa Çıkardı! 70 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satılık Konutlar!

Türkiye'de konut satın almak isteyenlere uygun fiyatlı konut satışı yapan Vakıfbank ilanlarını güncelledi. Vakıfbank hangi illerde konut satışı yapıyor? Vakıfbank'tan uygun fiyatlı konut nasıl satın alınır? Vakıfbank konut satış ilanı listesi...

Emlak Haberleri 24.06.2021 - 22:59 24.06.2021 - 22:59 Serhat Karaman

Türkiye'de konut satın almak için vatandaşlar çok ciddi tutarları göze almak zorunda kalıyorlar. İnşaat maliyetlerindeki artışlar konut fiyatlarına zam olarak eklenince uygun fiyatlı konutlar daha fazla aranmaya başlandı. Türkiye'de makul fiyatlarla konut satışı denilince akla ilk gelen konut satış yöntemi bankalardan yapılan konut satışları oluyor. 

Vakıfbank uygun fiyatla konut satışı yapmaya devam ediyor. Vakıfbank'ın gayrimenkul intetnet sitesi üzerinden yayınlanan yeni konut satış ilanları ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara çok önemli fırsatlar sunuldu. Piyasanın altında bir fiyata satışa çıkarılan konutlar oldukça cazip bir şekilde satın alınabiliyor. 

BANKALAR NEDEN UYGUN FİYATA KONUT SATIŞI YAPIYOR?

Genelde bankaların uygun fiyatla konut satışı yapmalarına şüphe ile yaklaşılıyor. Ancak ana faaliyet alanaları konut satışı yapmak olmayan bankalar bu konutları tahsil edemedikleri ipotekli krediler karşılığında mülk ediniyorlar. Kredilere dair de bankaların karşılaştıkları zararların tahsili ise bu konutların satışı ile oluyor. Bankalar için konutların en erken zamanda nakite dönüşmesi çok kritik bir öneme sahip. Bundan dolauyı da bankalar piyasanın altında fiyatlarla konut satışı yapıyorlar. 

VAKIFBANK YENİ KONUT SATIŞ İLANLARI

Vakıfbank'ın satışa çıkardığı yüzlerce konut bulunuyor. Emlak365 okuyucuları için bu konut satış ilanlarının içerisinden bazılarının ayrıntılarını yayınlıyoruz. İşte Vakıfbank güncel konut satış ilanları:

-Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde Özal Mahallesi'nde 149 metrekare konut 70 Bin TL'ye satılıyor
-Bilecik Merkez Gazipaşa Mahallesi'nde 85 metrekare apartman dairesi 135 Bin TL'ye satılıyor 
-Mardin'in Kızıltepe ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde 144 metrekare apartman dairesi 113 Bin TL'ye satılıyor
-Ankara'nın Çubuk ilçesinde Atatürk Mahallesi'nde 84 metrekarelik apartman dairesi 85 Bin TL'ye satılıyor
 -Ankara'nın Çubuk ilçesai Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde 111 metrekarelik apartman dairesi 125 Bin TL'ye satılıyor
-Ankara'nın Mamak ilçesi Boğaziçi Mahallesi'nde 86 metrekarelik apartman dairesi 127 Bin TL'ye satılıyor

VAKIFBANK KONUT SATIŞ İLANLARINA TEKLİF VERME NASIL YAPILIR?

Vakıfbank'tan konut satın almak isteyen vatandaşların önelikle yayınlanan konut satış ilanlarını incelemeleri gerekiyor. İlanlar içerisinde satın almak istedikleri konutu belirleyen vatandaşlar kendilerine en ytakın Vakıfbank şubesine giderrek konut satın almak istediklerini bildirirler. Bankaya satın alınmak istenen konut için belirlenen teminat bedeli ödendikten sonsa sisteme giriş yapılmasını sağlayacak kullanıcı adı ve şifre müşteriye verilir. Ardından da teklif verme işlemi gerçekleşir. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@