Vakıfbank Sevilen Kredi Kampanyasını Yeniden Başlattı! Herkese 10 Bin Lira Düşük Faizli Anında Kredi...

Kamu bankası olan Vakıfbank, pandeminin başında açıkladığı düşük faizli herkese 10 bin lira kredi verdiği kampanyasını uzun bir aradan sonra yeniden başlattığını duyurdu..

Vakıfbank Sevilen Kredi Kampanyasını Yeniden Başlattı! Herkese 10 Bin Lira Düşük Faizli Anında Kredi...

Pandemi dönemi pek çok vatandaş için ekonomik açıdan oldukça yaralayıcı bir süreç olarak ifade edildi. Devlet desteklerinin verildiği ve açılan yaraların sarılmaya çalışıldığı bu dönem içerisinde devlet desteği ile çalışan kamu bankaları da elini taşın altına koymayı ihmal etmedi. Pandeminin ilk zamanlarında kamu bankaları açıklamış oldukları kolay kredi kampanyaları ile birlikte herkese düşük faizli anında hızlı 10 bin lira limitli kredi vermişler ve pek çok kişinin acil nakit ihtiyacının karşılanmasını amaçlamışlardı.

Pandemi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de devam ederken, esnaflar, özel sektör çalışanları ve vatandaşlar maddi zorluk yaşamaya devam ediyorlar. Özel bankalar sundukları kredi kampanyaları ile vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyorlar.

VAKIFBANK 10 BİN LİRA LİMİTLİ YENİ KREDİ KAMPANYASINI AÇIKLADI

vakifbank-ihtiyac-kredisi

Vakıfbank pandemi döneminde birkaç ay devam ettirdiği 10 bin lira limitli kolay ihtiyaç kredisi kampanyasını yeniden hazırladığını duyurdu. İhtiyaçlara yönelik yeni kredi kampanyaları hazırlamaya da devam ettiği öğrenildi. Normalleşme dönemine uygun olarak hazırlanan kredi kampanyaları ile birlikte kamu bankası bazı meslek dallarına yönelik özel hizmetler sunmaya devam ediyor.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank sunduğu 10 bin lira limitli kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi olarak 36 aya varan vade seçenekleri sunduğunu açıkladı. Kredi başvurusu için banka şubelerine gitmenize gerek yok. Sadece oturduğunuz yerden mesaj yoluyla başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için kimlik numaranız, KREDİ talebinizi ile birlikte 5724’e mesaj gönderebilirsiniz.

Üstelik bütçeniz ve durumunuz göz önünde bulundurularak taksit seçeneklerinizi de siz belirleyebilirsiniz. 3 ay ertelemeli, azalan taksitli, artan taksitli, balon taksitli ya d 3 ayda bir ödemeli taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

SONRAKİ HABER