Vakıfbank Şimdi Al Haziran 2022'de Öde 9 Ay Ertelemeli 20 Bin TL İhtiyaç Destek Kredisi!

Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank destek kredileri ile öne çıkarken 9 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi büyük ilgi çekti. Vakfbank kredi faiz oranları!

Finans 24.09.2021 - 20:00 24.09.2021 - 20:00 Gülcan Özer

Enflasyon rakamlarında yaşanan yükseliş ve ekonomideki dalgalanma vatandaşın ay sonunu getirmekte zorlanmasına neden olurken kredi talebinde de patlama yaşanmıştı. Merkez Bankası tarafından uygulanan sıkı para politikası sonrası faiz oranlarında yükseliş yaşanırken Vakıfbank bir kere daha elinin taşın altına soktu ve müşterilerine özel destek kredisi paketlerini kullanıma sundu. 

Sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyası yanı sıra 60 ay vadeli kredi ve 9 ay ertelemeli kredi gibi farklı ihtiyaçlara hitap eden çok sayıda pakette kredi seçenekleri sunuldu. Böylelikle ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere kendi bütçelerine göre ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılama imkanı Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketleri lie sunulmuş oldu.

VAKIFBANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR! 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında alışveriş yapmak için nakit para ihtiyacı duyan müşterilerine sıfır faizli kredi kullanma imkanı sundu. Türkiye'nin en büyük online alışveriş siteleri arasında yer alan N11 sitesi ile en büyük bankaları arasında yer alan Vakıfbank arasında imzalanan anlaşma kapsamında faizsiz ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulmuş oldu. 

vakıfbank-faizsiz-kredi

Vakıfbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında 5 bin liraya kadar kredi 6 ay vadeli olmak üzere faizsiz olarak verilecek. 

VAKIFBANK 9 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bir diğer ihtiyaç kredisi kampanyası paketinde ise şimdi al Haziran 2022'de öde ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. Vakıfbank Avukatlara Özel Kredi paketi kapsamında mesleğe yeni başlayan ya da en fazla 1 senedir avukatlık yapan kişilere 9 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi desteği sağlanacak. 

Başvuru yapan avukatlar arasında kredi notu notu 0 ile 1.250 arasında olanlara azami 15 bin liraya kadar, kredi notu 1.250’den büyük olan avukatlara ise azami 20 bin liraya kadar limitli ihtiyaç kredisi 9 aya kadar ertelemeli olarak verilecektir. 

vakıfbank-9-ay-ertelemeli-ihtiyaç-kredisi

VAKIFBANK SMS İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU İLE 3 AY ERTELEMELİ KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

Bir diğer Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketinde ise kredi çekmek isteyen kişilere 3 ay ertelemeli olarak nakit para desteği sağlanacak. Vakıfbank SMS kredi başvurusu için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@