Vakıfbank Taksitle Satıyor: Aylık 312 TL Ödeyene 8 Bin M2 Tarla, 903 TL Taksitle 91 M2 Apartman Dairesi, Müstakil Ev!

Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller için beklenen Ocak 2022 ilanları yayımlandı. Bankadan satılık müstakil evler, apartman dairesi, arsa ve tarla ilanları ile yatırımlık fırsatlar taksitle geldi!

Emlak Haberleri 24.01.2022 - 08:20 24.01.2022 - 08:23 Gülcan Özer

Vakıfbank gayrimenkul satış ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Türkiye genelinde yer alan binlerce arsa, işyeri, depo, konut ve tarla için düşük fiyatlarla alım fırsatı sunuldu. Kiradan bile düşük taksitlerle ev sahibi olma tanınan kampanya kapsamında işyeri, arsa ve tarla yatırımı yapmak isteyen kişiler için de ilanlar yer aldı. 

Bankadan satılık ev, arsa, tarla, işyeri, dükkan ve bahçe almak isteyen kişilere Vakıfbank banka gayrimenkulü konut kredisi kampanyası ile piyasanın en uygun konut kredisi faiz oranı ile nakit paraları olmasa dahi yatırım yapma imkanı tanıdı. İşte Vakıfbank konut kredisi kampanyası hakkında bilmeniz gerekenler...

VAKIFBANK SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI: BANKADAN UCUZ MÜSTAKİL EV, APARTMAN DAİRESİ, DÜKKAN, İŞYERİ, ARSA VE TARLA...

Bankadan, icradan satılık ev, işyeri, arsa, tarla ve dükkan almak isteyen kişiler için Vakıfbank beklenen gayrimenkul satış ilanlarını yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında yurdun farklı illerinde yer alan çok sayıda taşınmaz için düşük fiyatlarla alım fırsatı sunuldu. Özellikle de bankadan satılık köy evi ve bahçeli müstakil ev almak isteyenlere yönelik son derece düşük fiyatlar verilmesi dikkat çekti. 

vakıfbank satılık müstakil ev ilanları-1

Vakıfbank satılık müstakil ev ilanları arasında en düşük fiyat 91 bin liradan başlarken Isparta Örenköy'de yer alan 270 m2 satılık bahçeli müstakil ev ve arsası için istenen 102 bin liralık fiyatta dikkat çekti. 

vakıfbank arsa hesaplama

VAKIFBANK SATILIK ARSA İLANLARI! 2 BİN TL PEŞİN, AYLIK 312 TL TAKSİT

Vakıfbank'tan arsa almak isteyen kişiler için yayımlanan çok sayıda ilan için başvurular başladı. 120 ay vadeli konut kredisi desteği ile banka gayrimenkulü satışı yapan Vakıfbank bu sayede peşinatı olmayan kişilerin dahi alımda bulunmalarını sağlıyor. Vakıfbank satılık arsa ilanları arasında en düşük fiyatlı ilanlardan biride 8 bin 350 m2 büyüklüğe sahip olan arsa için verilen 21 bin liralık ilan oldu. 

arsa taksit hesaplama vakıfbank

Bu arsa için yüzde 10 peşinat tutarı olan 2 bin lirayı ödeyen kişilerin 19 bin TL konut kredisi çekmeleri durumunda aylık ödeyecekleri taksit tutarı 312 TL oluyor. 

vakıfbank daire satış ilanları

VAKIFBANK SATILIK APARTMAN DAİRESİ İLANLARI: AYLIK 903 TL TAKSİTLE EV SAHİBİ OLMA İMKANI!

Bankadan satılık ev almak isteyenler için Vakıfbank çok sayıda ilanı fırsat olarak satışa sunarken en düşük konut fiyatı ise 61 bin TL oldu. Bu konutlar için yüzde 10 peşinat şartı bulunurken 6 bin TL peşinat ödeyen kişiler kalan 55 bin TL için 120 ay vadeli konut kredisi çekebiliyor. 

vakıfbank konut satış ilanı 24 ocak

120 ay vadeli konut kredisi paketinde aylık taksit tutarı 903,58 TL olarak gerçekleşiyor. Toplamda 108 bin 429 TL ödeyen kişiler ev sahibi oluyor. 

vakıfbank banka gayrimenkulu hesaplama

VAKIFBANK BANKA GAYRİMENKULÜ KONUT KREDİSİ İLE ARSA, İŞYERİ, DÜKKAN VE KONUT ALIMI İÇİN KREDİ FAİZ ORANI KAÇ?

Şu anda en uygun konut kredisi veren  banka olan Vakıfbank satışa sunmuş olduğu banka gayrimenkulü almak isteyen müşterilerine yüzde 1,29 oranı ile konut kredisi desteği sağlıyor. Vakıfbank satılık gayrimenkuller ilanları Vakıfbank İntengo Com resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulurken, başvurular da yine aynı internet sitesi üzerinden kabul ediliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@