Vakıfbank Trendyol Alışverişlerine 55 TL Hediye Veriyor!

Vakıfbank, Trendyol'dan Visa logolu kartlar ile yapılan harcamalara anında 55 TL indirim veriyor. Kampanya detayları haberimizde.

Finans 15.01.2022 - 12:38 15.01.2022 - 12:38 Büşra Uluşen

Vakıfbank ve Trendyol'un işbirliği ile yeni bir kampanya sunuldu. Trendyol alışverişlerini Vakıfbank kartıyla yapanlar anında 55 TL indirim kazanacak. 

Giyim, kozmetik ve daha birçok kalemde yapılan zamlar nedeniyle internetten alışveriş yapmak da bir hayli zorlaştı. Bu durumu göz önünde bulunduran Vakıfbank, Trendyol ile anlaşma yaparak indirim kampanyasını sundu. 

vakıfbanktrendyol

VAKIFBANK TRENDYOL 55 TL KAMPANYASI!

Vakıfbank, Trendyol'dan yapılan 255 TL ve üzeri tüm alışverişlere anında 55 TL indirim veriyor. 1 Ocak 15 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya Visa logolu Milplus, Milplus Platinum ve Private kartlarıyla Trendyol alışverişlerini gerçekleştiren kullanıcılar için geçerli olacak.

Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilecek ve toplamda 55 TL indirim hediye edilecek. 

Alışveriş tutarının kargo ücreti ile vade farkı gibi kıstasları hariç kısmı indirime tabi tutulmaktadır. İndirim, sepette indirim ve ikinci ürüne avantaj gibi kampanyaları butiklerde indirim ile birlikte kullanılamamaktadır. 

vakıfbank trendyol

Kampanya 1 Ocak 2022 tarihinde başlayarak 15 Ocak saat 00.00 itibarıyla sona erecek. 

Kampanya ile ilgili detayları öğrenmek için Vakıfbank'ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Kampanya için bugün son gün. Alışverişlerinde 55 TL indirimi kullanmak isteyen müşteriler kampanyayı kaçırmamak için saat 00.00'a kadar alışverişlerini gerçekleştirmelidir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@