Vakıfbank Ucuz Konut Avantajında Çığır Açtı! Bu Evler 45 Bin TL'ye, 87 Bin TL'ye Satışa Çıktı!

Ev sahibi olmak isteyenlere Vakıfbank'ın verdiği özel fırsatlar devam ediyor. Emlak piyasasında bulunamayacak fiyatlarla Vakıfbank konut satışı yapıyor. Vakıfbank'ın kelepir konutları hangi şehirlerde

Emlak Haberleri 06.06.2022 - 22:52 06.06.2022 - 22:52 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ev sahibi olmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Emlak piyasasında fiyat araştırması yapanlar çok ciddi rakamlarla karşılaşıyorlar. Özellikle merkezi yerlerde bulunan konutlar için istenen rakamlar standart bir orta gelirli vatandaşın imkanının çok üzerinde bulunuyor. Bu durumda ise ucuz konut satın almak için arayış içerisine girenlerin sayısı her geçen gün yükseliyor. 

VAKIFBANK DÜŞÜK MALİYETLERLE EV SAHİBİ YAPIYOR

Bankalardan satılık evler son dönemlerde oldukça popülerleşti. Emlak piyasasında aradıkları fiyatları bulamayanlar bankaların satışını yaptıkları evlere yöneliyorlar. Bu evler fiyat avantajı ile vatandaşlara satılabiliyor. Bu satışı gerçekleştiren bankaların başında ise Vakıfbank geliyor. 

Vakıfbank kredi kullandırdığı müşterilerden ipotek olarak gösterdikleri konutların mülkiyetlerini kredi geri ödemelerinde sorun çıkınca alıyor. Müşterinin kredi borcuna karşılık ipotek gösterdiği ev banka mülkiyetine geçip kredi borcu kapanıyor. Banka uğradığı kredi zararını ise bu konutları satarak karşılayabiliyor. Erken satış için ise uyugn fiyat politikası tercih ediliyor.

VAKIFBANK'TAN SATILIK UCUZ KONUTLAR

Vakıfbank tarafından satılan ucuz fiyatlı konutlar belli oldu. Vakıfbank'ın gayrimenkul satış sitesinde yayınlanan online ilanlarla bu konutların satışları duyuruluyor. Oldukça uygun fiyatlar belirlenen bu konutları satın almak için Vakıfbank'a satın alma teklifi yapılması gerekiyor. Bunun için de en yakın Vakıfbank şubesine giderek işlemler gerçekleştirilebiliyor.

Vakıfbank'ın konut satış ilanına göre Kırşehir Merkez'de 2+1 büyüklüğünde bir konut 102 Bin TL fiyatla satışa çıkarıldı. Aynı şekilde Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde Vakıfbank 2+1 konutun satışı için 185 Bin TL'lik fiyat belirledi.

vakıfbank satılık daireler 1

Vakıfbank'ın en çok konut sattığı illerden birisi de Şanlıurfa oldu. Viranşehir ilçesinde 1+1 konut için Vakıfbank'ın açıkladığı fiyat 87 Bin TL olarak ilan edildi.

Vakıfbank'ın konut satış ilanlarında yer alan bilgilere göre Ankara'nın Beypazarı ilçesinde 80 metrekarelik konut için 120 Bin TL fiyat isteniyor. Osmaniye Merkez'de ise 2+0 daire için 45 Bin TL'Lik satış fiyatı açıklandı.

vakıfbank satılık daireler 2

Vakıfbank'ın bir diğer konut satışı yaptığı il Kahramanmaraş olarak açıklandı. Afşin ilçesinde bulunan 132 metrekarelik 3+1 daire için Vakıfbank 129 Bin TL fiyat belirledi. Ayrıca Ankara'nın Beypazarı ilçesinde bulunan 100 metrekare 2+1 konut için de 110 Bin TL tutarında fiyat açıklandı.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@