Vakıfbank ve Akbank Duyurdu, 5 Bin Liraya Kadar Faizsiz İhtiyaç Kredisi Başvurular Başladı!

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişiler için bankaların sıfır faizli ihtiyaç destek kredisi kampanyaları başladı. Akbank hoşgeldin kredisi, Vakıfbank N11 dijital alışveriş kredisi veriyor!

Finans 09.11.2021 - 14:38 09.11.2021 - 14:38 Gülcan Özer

Merkez Bankası tarafından Eylül ayı PPK toplantısı ile 100 baz puan ve Ekim ayı PPK toplantısı ile 200 baz puan faiz indirimi yaparken son 2 aylık süreçte yapılan 300 baz puanlık faiz indirimi gerçekleştirilmiş oldu. Merkez Bankası tarafından yapılan faiz indirimleri sonrası gözler bankalara çevrilmişti. 

Kamu bankaları arasında yer alan Halk Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası ortak imza atarak yayımladıkları basın açıklaması ile ticari kredilerde 200 baz puan faiz indirimi yapmıştı. Konut kredisi faiz oranları ise kullanılan rakam yüzde 1,37 seviyesinden yüzde 1,29 seviyesine çekilmişti. 

VAKIFBANK N11 ANINDA DİJİTA KREDİ KAMPANYASI İLE MÜŞTERİLERİNE FAİZSİZ KREDİ KULLANMA İMKANI SUNDU! 

Devlet bankası statüsünde hizmet veren Vakıfbank başlatmış olduğu N11 Dijital Alışveriş Kredisi kampanyasında müşterilerine 5 bin liraya kadar sınırlı olmak üzere faizsiz ihtiyaç kredisi müjdesi verdi. Sıfır faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan kampanya kapsamında Vakıfbank internetten online alışveriş yapan müşterilerine sıfır faizli kredi kullanma imkanı sundu. 

vakıfbank faizsiz ihtiyaç kredisi-1N11 internet sitesi üzerinden alışveriş yapan kişilerin ödeme sayfasında yer alan Anında Dijital Kredi İle Öde seçeneğini tercih etmeleri halinde 36 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi kullanmalarına olanak sağlanmaktadır. Yapılan alışveriş rakamının 5 bin lirayı aşmaması durumunda 6 aya kadar vadeli olmak üzere sıfır faizli ihtiyaç kredisi desetği sağlanmaktadır.

Daha yüksek tutarı ve uzun vadeli ihtiyaç kredisi kullanımının talep edilmesi durumunda Vakıfbank kredi başvuru formu doldurmak isteyen kişinin kredi notuna göre belirlenen oranlarda düşük faizli ihtiyaç kredisi desteği sağlanmaktadır. 

akbank faizsiz ihtiyaç kredisi

AKBANK SIFIR FAİZLİ HOŞ GELDİN KREDİSİ NEDİR, NASIL KULLANILIR?

Faizsiz kredi veren bankalar arasına katılan Akbank başlatmış olduğu kampanya kapsamında ilk kez mobilden Akbanlı olan müşterilerine sıfır faizli ihtiyaç kredisi desteği sağlıyor. 5 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi taleplerinde ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi şartlarını taşıyan kişilere faizsiz kredi verilmektedir. 

Müşteri olduktan sonra 3 gün içerisinde başvuru yapan kişilere kredi verilirken kredi tutarı maksimum 5 bin TL ve kredi vadesi en fazla 12 ay ile sınırlı tutulmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@